Αθλητικές μεταδόσεις στην TV

Αθλητικές μεταδόσεις στην TV
Δευτέρα 23/10

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Βιέννη

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Εσκισεχίρ - Αναντολού Εφές
Basketball Super League

19:30 Novasports 1HD
ΑΕΚ - Ατρόμητος
Super League Σουρωτή

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βασιλεία

21:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ - Εσπανιόλ
La Liga

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ζαντχάουζεν - Ζανκτ Πάουλι
Bundesliga 2

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια - Ζιρόνα
La Liga

03:30 FOX Sports
Eagles - Redskins
MLB

03:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Ντάλας Μάβερικς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
NBA

Τρίτη 24/10


14:45 Eurosport 1
Uci Gala
Κίνα

15:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Κέρκυρα - Σπάρτη
Κύπελλο Ελλάδος

15:00 COSMOTE SPORT 1 HD
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιγιάλειος
Κύπελλο Ελλάδος

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βασιλεία

17:15 COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβαδειακός - Αιγινιακός
Κύπελλο Ελλάδος

17:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναθηναϊκός
Κύπελλο Ελλάδος

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Βιέννη

19:00 Novasports 5HD
Βέντσπιλς - Σαλόν
Basketball Champions League

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λαμία - Καλλιθέα
Κύπελλο Ελλάδος

19:30 Novasports 2HD
ΑΕΚ - Μπάνβιτ
Basketball Champions League

20:00 Novasports 4HD
Χίμκι - Ερυθρός Αστέρας
Turkish Airlines EuroLeague

21:05 Novasports 1HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ολυμπιακός
Turkish Airlines EuroLeague

21:30 ΕΡΤ3
Κάπο ντ'Ορλάντο - ΠΑΟΚ
Basketball Champions League

21:30 Eurosport 1
Six-day Track Championship
London, United Kingdom

21:30 Novasports 3HD
Κάπο ντ'Ορλάντο - ΠΑΟΚ
Basketball Champions League

21:45 Novasports 24 HD
Μαγδεμβούργο - Ντόρτμουντ
Κύπελλο Γερμανίας

21:45 Novasports 2HD
Σουόνσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
League Cup Αγγλίας

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ίντερ - Σαμπντόρια
Serie A

22:00 Novasports stories
Μάντσεστερ Σίτι - Γουλβς
League Cup Αγγλίας

22:00 Novasports 5HD
Μπαρτσελόνα - Ζάλγκιρις
Turkish Airlines EuroLeague

22:00 Novasports 4HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Αρμάνι Μιλάνο
Turkish Airlines EuroLeague

22:30 ΕΡΤ2
Μούρθια - Μπαρτσελόνα
Κύπελλο Ισπανίας

02:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπόστον Σέλτικς - Νιου Γιορκ Νικς
NBA

Τετάρτη 25/10


14:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17
Ημιτελικά

15:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Εργοτέλης - Ξάνθη
Κύπελλο Ελλάδος

15:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Νέος Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός
Κύπελλο Ελλάδος

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βασιλεία

17:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17
Ημιτελικά

17:15 COSMOTE SPORT 3 HD
ΑΕΛ - Παναχαϊκή
Κύπελλο Ελλάδος

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Παναιτωλικός - Πανσερραϊκός
Κύπελλο Ελλάδος

17:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Άρης - Πανιώνιος
Κύπελλο Ελλάδος

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Βιέννη

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ
Κύπελλο Ελλάδος

19:30 Novasports 4HD
Γκαζιαντέπ - Τενερίφη
Basketball Champions League

19:30 Novasports 1HD
Άρης - Ναντέρ
Basketball Champions League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Αταλάντα - Βερόνα
Serie A

20:00 Novasports 2HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Παναθηναϊκός
Turkish Airlines EuroLeague

20:45 Novasports 3HD
Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές
Turkish Airlines EuroLeague

21:30 Eurosport 1
Six-day Track Championship
London, United Kingdom

21:30 Novasports 5HD
Μπασκόνια - Βαλένθια
Turkish Airlines EuroLeague

21:45 Novasports stories
Τσέλσι - Έβερτον
League Cup Αγγλίας

21:45 Novasports 4HD
Λειψία - Μπάγερν Μονάχου
Κύπελλο Γερμανίας

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπολόνια - Λάτσιο
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Κιέβο - Μίλαν
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Ρόμα - Κροτόνε
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Τζένοα - Νάπολι
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Γιουβέντους - Σπαλ
Serie A

22:00 Novasports 24 HD
Τότεναμ - Γουέστ Χαμ
League Cup Αγγλίας

22:00 Novasports 1HD
Ουνικάχα - Μπάμπεργκ
Turkish Airlines EuroLeague

22:30 ΕΡΤ2
Έλτσε - Ατλέτικο Μαδρίτης
Κύπελλο Ισπανίας

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Ιντιάνα Πέισερς
NBA

Πέμπτη 26/10


15:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Αστέρας Τρίπολης - Κισσαμικός
Κύπελλο Ελλάδος

15:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Τρίκαλα - Ατρόμητος
Κύπελλο Ελλάδος

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βασιλεία

17:15 COSMOTE SPORT 3 HD
ΟΦΗ - Πλατανιάς
Κύπελλο Ελλάδος

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Βιέννη

19:00 Action 24
Σίλκεμποργκ - Μπρόντμπι
Πρωτάθλημα Δανίας

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Απόλλων Λάρισας - ΑΕΚ
Κύπελλο Ελλάδος

20:00 Novasports 3HD
Ερυθρός Αστέρας - Μακάμπι Τελ Αβίβ
Turkish Airlines EuroLeague

20:00 Novasports 2HD
Ζάλγκιρις - Ρεάλ Μαδρίτης
Turkish Airlines EuroLeague

21:15 Novasports 1HD
Ολυμπιακός - Χίμκι
Turkish Airlines EuroLeague

21:30 Eurosport 1
Six-day Track Championship
London, United Kingdom

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μιλάνο - Τσιβιτανόβα
SuperLega

22:00 Novasports 2HD
Αρμάνι Μιλάνο - Μπαρτσελόνα
Turkish Airlines EuroLeague

22:30 ΕΡΤ2
Φουενλαμπράδα - Ρεάλ Μαδρίτης
Κύπελλο Ισπανίας

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μιλγουόκι Μπακς - Μπόστον Σέλτικς
NBA

03:25 FOX Sports
Ravens - Dolphins
NFL

03:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: GP Μαλαισίας
1ες ελεύθερες δοκιμές

04:50 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
1ες ελεύθερες δοκιμές

05:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Μαλαισίας
1ες ελεύθερες δοκιμές

Παρασκευή 27/10


08:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: GP Μαλαισίας
2ες ελεύθερες δοκιμές

09:00 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
2ες ελεύθερες δοκιμές

10:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Μαλαισίας
2ες ελεύθερες δοκιμές

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Βιέννη, προημιτελικά

16:00 ΕΡΤ2
Εθνικός - Παλαιό Φάληρο
Α1 ανδρών

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βασιλεία, προημιτελικά

17:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Μεξικού
1ες ελεύθερες δοκιμές

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ - Ίνγκολσταντ
Bundesliga 2

19:45 Novasports 3HD
Αναντολού Εφές - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Turkish Airlines EuroLeague

21:00 Novasports 4HD
Μπάμπεργκ - Μπασκόνια
Turkish Airlines EuroLeague

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπενφίκα - Φεϊρένσε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:30 Eurosport 1
Six-day Track Championship
London, United Kingdom

21:30 Novasports 2HD
Παναθηναϊκός - Φενέρμπαχτσε
Turkish Airlines EuroLeague

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

21:45 Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Νις
Ligue 1

21:45 Novasports 1HD
Λιντς - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

21:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Μεξικού
2ες ελεύθερες δοκιμές

22:00 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Skate Canada
Σύντομο πρόγραμμα γυναικών

22:00 Novasports 5HD
Βαλένθια - Ουνικάχα
Turkish Airlines EuroLeague

23:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ρίο Άβε - Σπόρτινγκ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

00:00 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Skate Canada
Σύντομος χορός

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
NBA

03:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: GP Μαλαισίας
3ες ελεύθερες δοκιμές

04:50 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
3ες ελεύθερες δοκιμές

05:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Μαλαισίας
3ες ελεύθερες δοκιμές

Σάββατο 28/10


07:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: GP Μαλαισίας
Κατατακτήριες δοκιμές

08:00 Eurosport 2
Tour of Hainan
1ο ετάπ

08:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Motegi, Japan

08:25 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
4ες ελεύθερες δοκιμές

09:05 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
Κατατακτήριες δοκιμές

10:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Μαλαισίας
Κατατακτήριες δοκιμές

10:45 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Soelden, Austria

13:45 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Soelden, Austria

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές - Βαλένθια
La Liga

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Ντάρμσταντ - Χόλσταϊν Κίελ
Bundesliga 2

14:15 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17
Μικρός τελικός

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τότεναμ
Premier League

15:00 Novasports 2HD
ΑΕΛ - Λεβαδειακός
Super League Σουρωτή

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Βιέννη, ημιτελικά

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βασιλεία, ημιτελικά

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν - Κολονία
Bundesliga

16:30 ΕΡΤ1
Ρέθυμνο - Λαύριο
Stoiximan.gr Basket League

16:30 ΕΡΤ1
Κύμη - ΓΣΛ Φάρος
Stoiximan.gr Basket League

16:30 ΕΡΤ1
Κόροιβος - Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket League

16:30 ΕΡΤ1
Κολοσσός - ΑΕΚ
Stoiximan.gr Basket League

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Χέρτα - Αμβούργο
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Ανόβερο - Ντόρτμουντ
Bundesliga

17:00 ΕΡΤ2
Εθνικός - Παναχαϊκή
Volley League

17:00 Novasports 4HD
Κάρντιφ - Μίλγουολ
Championship

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ - Χάντερσφιλντ
Premier League

17:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17
Τελικός

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη - Λεγκανές
La Liga

17:15 Novasports 2HD
ΠΑΣ Γιάννινα - Κέρκυρα
Super League Σουρωτή

17:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Μεξικού
3ες ελεύθερες δοκιμές

18:00 Novasports 3HD
Μπορντό - Μονακό
Ligue 1

18:30 ΕΡΤ1
Τρίκαλα - ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μίλαν - Γιουβέντους
Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπόρνμουθ - Τσέλσι
Premier League

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης - Βιγιαρεάλ
La Liga

19:30 Novasports 4HD
Χαλ - Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship

19:30 Novasports 2HD
Ρόντα - Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

19:30 Novasports 1HD
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου - Λειψία
Bundesliga

20:00 FOX Sports
Buffalo Sabres - San Jose Sharks
NHL

20:00 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Skate Canada
Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών

20:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Μεξικού
Κατατακτήριες δοκιμές

21:00 Novasports 3HD
Μονπελιέ - Ρεν
Ligue 1

21:30 Eurosport 1
Six-day Track Championship
London, United Kingdom

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μπαρτσελόνα
La Liga

21:45 Novasports 2HD
Βίλεμ - Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Ρόμα - Μπολόνια
Serie A

22:15 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Skate Canada
Ελεύθερος χορός

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μποαβίστα - Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

02:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Κλίβελαντ Καβαλίερς
NBA

Κυριακή 29/10


05:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: GP Μαλαισίας
Αγώνας

06:45 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Motegi, Japan

07:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: GP Μαλαισίας
Αγώνας

08:00 Eurosport 2
Tour of Hainan
2ο ετάπ

08:30 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: GP Μαλαισίας
Αγώνας

09:45 Eurosport 2
International Championship
Daqing, China

10:45 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Soelden, Austria

11:00 Novasports 2HD
Διεθνής Μαραθώνιος Φρανκφούρτης

11:00 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC: Ράλι Βρετανίας
SS18 Brenig 1

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Πέζαρο - Κρεμόνα
Serie A

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε - Ρεάλ Σοθιεδάδ
La Liga

13:30 Eurosport 2
International Championship
Daqing, China

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπαρτσελόνα - Μούρθια
Liga Endesa

13:30 Novasports 1HD
Φιτέσε - Αϊντχόφεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

13:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενεβέντο - Λάτσιο
Serie A

13:45 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Soelden, Austria

14:00 Novasports 3HD
Μπέρμιγχαμ - Άστον Βίλα
Championship

14:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Ράλι Βρετανίας
SS21 Brenig 2 Power Stage

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Ντούισμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου
Bundesliga 2

15:00 Novasports 2HD
Ξάνθη - Ατρόμητος
Super League Σουρωτή

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Βιέννη, τελικός

15:30 FOX Sports
Browns - Vikings
NFL

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον - Σαουθάμπτον
Premier League

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Κροτόνε - Φιορεντίνα
Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Βασιλεία, τελικός

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Νάπολι - Σασουόλο
Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Γαλατάσαραϊ - Φενέρμπαχτσε
Basketball Super League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ - Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

17:00 ΕΡΤ1
Άρης - Ολυμπιακός
Stoiximan.gr Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Ζιρόνα - Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

17:15 Novasports 3HD
Λαμία - Πλατανιάς
Super League Σουρωτή

17:15 Novasports 2HD
Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης
Super League Σουρωτή

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπολόνια - Βενέτσια
Serie A

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ - Έβερτον
Premier League

18:15 Eurosport 1
Porsche Supercup
Mexico City, Mexico

19:00 ΕΡΤ3
Ελλάδα - Τουρκία
Προκριματικά παγκοσμίου πρωταθλήματος

19:00 Action 24
Άαλμποργκ - Οντένσε
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγάρδη - Φράιμπουργκ
Bundesliga

19:15 Eurosport 1
Six-day Track Championship
London, United Kingdom

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Βαλένθια - Γκραν Κανάρια
Liga Endesa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ - Λεβάντε
La Liga

19:30 Novasports 1HD
Πανιώνιος - ΑΕΚ
Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μόντσα - Καλάμπρια
SuperLega

21:00 ΕΡΤ2
Formula 1: GP Μεξικού
Αγώνας

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series
Martinsville First Data 500

21:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Μεξικού
Αγώνας

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μάλαγα - Θέλτα
La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Τορίνο - Κάλιαρι
Serie A

22:00 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Skate Canada
Γκαλά

22:00 Novasports 2HD
Λιλ - Μαρσέιγ
Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Ιντιάνα Πέισερς - Σαν Αντόνιο Σπερς
NBA

01:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Κλίβελαντ Καβαλίερς - Νιου Γιορκ Νικς
NBA

Newsroom ΔΟΛ