Φιλική νίκη της ΑΕΚ επί της Νέας Κηφισιάς

Με καλή εμφάνιση στην τέταρτη περίοδο η ΑΕΚ επικράτησε 86-74 της Νέας Κηφισιάς στη φιλική αναμέτρηση που διεξήχθη στο κλειστό του ΟΑΚΑ. Στο πρώτο ημίχρονο η φιλοξενούμενη ομάδα ήταν μπροστά στο σκορ με 46-38. Στον αγώνα, όπου οι «κιτρινόμαυροι» φόρεσαν ξανά τις «ρετρό» φανέλες με το μανίκι, έδωσαν το «παρών» ο αντιπρόεδρος και γενικός διευθυντής της ΚΑΕ, Σταύρος Δουβής και το μέλος του ΔΣ, Νίκος Μπαμπανικολός.

Με καλή εμφάνιση στην τέταρτη περίοδο η ΑΕΚ επικράτησε 86-74 της Νέας Κηφισιάς στη φιλική αναμέτρηση που διεξήχθη στο κλειστό του ΟΑΚΑ.

Αμέσως μετά τη φιλική αναμέτρηση, ο Ντράγκαν Σάκοτα παραχώρησε διήμερο ρεπό στους παίκτες του οι οποίοι θα επιστρέψουν στις προπονήσεις τη Δευτέρα του Πάσχα.

«Δεν περίμενα να ζήσω τέτοιο πάθος» – Τρελάθηκε ο Μεντιλίμπαρ με την υποδοχή στο «Βενιζέλος»

Ο Ισπανός τεχνικός του Ολυμπιακού ζει ένα όνειρο στο μεγάλο λιμάνι και δεν κρύβει τον θαυμασμό του για τους οπαδούς των «ερυθρόλευκων»