Νίκη της Λαμίας με... πέντε παίκτες οφ σάιντ

Νίκη της Λαμίας με… πέντε παίκτες οφ σάιντ

Εύκολη νίκη με 3-1 σημείωσε η Λαμία στην έδρα της επί του Πανσερραϊκού για την 27η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Football League και με 68 βαθμούς έπιασε στην πρώτη θέση της κατάταξης τον Απόλλωνα Σμύρνης, ο οποίος αντιμετωπίζει αύριο Κυριακή στη Ριζούπολη την Καλλονή. Ο Πανσερραϊκός που με 33 βαθμούς βρίσκεται στην 8η θέση είναι αδιάφορος βαθμολογικά. Η Λαμία προηγήθηκε 2-0 με τέρματα του Μπουλούλη στο 6΄ (ωστόσο από εμφανή θέση οφσάιντ) και αυτογκόλ του Καψάλη στο 39΄, ο Πανσερραικός μείωσε στο 43΄ με τον Τσελεπίδη, ενώ οι γηπεδούχοι έκαναν το 3-1 στο 1ο λεπτό των καθυστερήσεων του ημιχρόνου με τον Καραγιάννη.

Εύκολη νίκη με 3-1 σημείωσε η Λαμία στην έδρα της επί του Πανσερραϊκού για την 27η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Football League και με 68 βαθμούς έπιασε στην πρώτη θέση της κατάταξης τον Απόλλωνα Σμύρνης, ο οποίος αντιμετωπίζει αύριο Κυριακή στη Ριζούπολη την Καλλονή.

Ο Πανσερραϊκός που με 33 βαθμούς βρίσκεται στην 8η θέση είναι αδιάφορος βαθμολογικά. Η Λαμία προηγήθηκε 2-0 με τέρματα του Μπουλούλη στο 6΄ (ωστόσο από εμφανή θέση οφσάιντ) και αυτογκόλ του Καψάλη στο 39΄, ο Πανσερραικός μείωσε στο 43΄ με τον Τσελεπίδη, ενώ οι γηπεδούχοι έκαναν το 3-1 στο 1ο λεπτό των καθυστερήσεων του ημιχρόνου με τον Καραγιάννη.