Επιστροφή στις Ειδήσεις

Αθλήματα

Απόψεις

Πολυμέσα

Εργαλεία

Mηχανοκίνητος Αθλητισμός

αθλητικα νεα φορμουλα 1
αθλητικα νεα wrc
αθλητικα νεα motogp
αθλητικα νεα Αλλοι αγώνες

Ποδόσφαιρο - Football League : Πρόγραμμα, Αποτελέσματα

Ημερομηνία Αγώνας Αποτέλεσμα
1η Αγωνιστική
25/09/2016 Κισσαμικός ΟΦΗ Αναβλήθηκε
25/09/2016 Αχαρναϊκος ΑΕΛ Καλλονής Αναβλήθηκε
25/09/2016 Απόλλων Σμύρνης Καλλιθέα Αναβλήθηκε
25/09/2016 Αιγινιακός Λαμία Αναβλήθηκε
25/09/2016 Πανσερραϊκος Πανελευσινιακός Ελευσίνας Αναβλήθηκε
25/09/2016 Σπάρτη Πανθρακικός Αναβλήθηκε
25/09/2016 Αγροτικός Αστέρας Τρίκαλα Αναβλήθηκε
25/09/2016 Παναιγιάλειος Xανιά Αναβλήθηκε
25/09/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Άρης Αναβλήθηκε
22/10/2016 Απόλλων Σμύρνης Καλλιθέα Αναβλήθηκε
22/10/2016 Αιγινιακός Λαμία Αναβλήθηκε
22/10/2016 Αγροτικός Αστέρας Τρίκαλα Αναβλήθηκε
22/10/2016 Αχαρναϊκος ΑΕΛ Καλλονής Αναβλήθηκε
22/10/2016 Σπάρτη Πανθρακικός Αναβλήθηκε
22/10/2016 Κισσαμικός ΟΦΗ Αναβλήθηκε
22/10/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Άρης Αναβλήθηκε
23/10/2016 Παναιγιάλειος Xανιά Αναβλήθηκε
23/10/2016 Πανσερραϊκος Πανελευσινιακός Ελευσίνας Αναβλήθηκε
30/10/2016 Παναιγιάλειος Xανιά 0-0
30/10/2016 Απόλλων Σμύρνης Καλλιθέα 3-2
30/10/2016 Σπάρτη Πανθρακικός 2-1
30/10/2016 Αχαρναϊκος ΑΕΛ Καλλονής 3-0
31/10/2016 Πανσερραϊκος Πανελευσινιακός Ελευσίνας 2-1
31/10/2016 Αιγινιακός Λαμία 0-0
31/10/2016 Κισσαμικός ΟΦΗ 1-1
01/11/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Άρης 1-1
01/11/2016 Αγροτικός Αστέρας Τρίκαλα 3-1
2η Αγωνιστική
02/10/2016 Λαμία Κισσαμικός Αναβλήθηκε
02/10/2016 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Αχαρναϊκος Αναβλήθηκε
02/10/2016 ΟΦΗ ΑΕΛ Καλλονής Αναβλήθηκε
02/10/2016 Τρίκαλα Πανσερραϊκος Αναβλήθηκε
02/10/2016 Καλλιθέα Παναιγιάλειος Αναβλήθηκε
02/10/2016 Σπάρτη Απόλλων Σμύρνης Αναβλήθηκε
02/10/2016 Άρης Αιγινιακός Αναβλήθηκε
02/10/2016 Πανθρακικός Αναγέννηση Καρδίτσας Αναβλήθηκε
02/10/2016 Xανιά Αγροτικός Αστέρας Αναβλήθηκε
06/11/2016 Xανιά Αγροτικός Αστέρας 0-2
06/11/2016 Σπάρτη Απόλλων Σμύρνης 0-2
06/11/2016 Άρης Αιγινιακός 1-1
06/11/2016 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Αχαρναϊκος 1-3
06/11/2016 Λαμία Κισσαμικός 2-0
06/11/2016 Καλλιθέα Παναιγιάλειος 1-0
06/11/2016 Τρίκαλα Πανσερραϊκος 1-1
06/11/2016 Πανθρακικός Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0
06/11/2016 ΟΦΗ ΑΕΛ Καλλονής 2-2
3η Αγωνιστική
09/10/2016 Κισσαμικός Άρης Αναβλήθηκε
09/10/2016 Αχαρναϊκος Τρίκαλα Αναβλήθηκε
09/10/2016 Πανσερραϊκος Xανιά Αναβλήθηκε
09/10/2016 ΑΕΛ Καλλονής Λαμία Αναβλήθηκε
09/10/2016 ΟΦΗ Πανελευσινιακός Ελευσίνας Αναβλήθηκε
09/10/2016 Αιγινιακός Πανθρακικός Αναβλήθηκε
09/10/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Σπάρτη Αναβλήθηκε
09/10/2016 Απόλλων Σμύρνης Παναιγιάλειος Αναβλήθηκε
09/10/2016 Αγροτικός Αστέρας Καλλιθέα Αναβλήθηκε
12/11/2016 Αχαρναϊκος Τρίκαλα Αναβλήθηκε
12/11/2016 Πανσερραϊκος Xανιά Αναβλήθηκε
12/11/2016 ΑΕΛ Καλλονής Λαμία Αναβλήθηκε
12/11/2016 Απόλλων Σμύρνης Παναιγιάλειος Αναβλήθηκε
12/11/2016 Αγροτικός Αστέρας Καλλιθέα Αναβλήθηκε
12/11/2016 Αιγινιακός Πανθρακικός Αναβλήθηκε
12/11/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Σπάρτη Αναβλήθηκε
12/11/2016 ΟΦΗ Πανελευσινιακός Ελευσίνας Αναβλήθηκε
13/11/2016 Κισσαμικός Άρης Αναβλήθηκε
25/11/2016 Απόλλων Σμύρνης Παναιγιάλειος 2-0
25/11/2016 ΟΦΗ Πανελευσινιακός Ελευσίνας 2-0
26/11/2016 ΑΕΛ Καλλονής Λαμία 0-2
26/11/2016 Αχαρναϊκος Τρίκαλα 0-1
26/11/2016 Αιγινιακός Πανθρακικός 2-1
26/11/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Σπάρτη 0-2
26/11/2016 Αγροτικός Αστέρας Καλλιθέα 5-3
26/11/2016 Κισσαμικός Άρης 0-1
27/11/2016 Πανσερραϊκος Xανιά 1-2
4η Αγωνιστική
16/10/2016 Xανιά Αχαρναϊκος Αναβλήθηκε
16/10/2016 Τρίκαλα ΟΦΗ Αναβλήθηκε
16/10/2016 Λαμία Πανελευσινιακός Ελευσίνας Αναβλήθηκε
16/10/2016 Πανθρακικός Κισσαμικός Αναβλήθηκε
16/10/2016 Άρης ΑΕΛ Καλλονής Αναβλήθηκε
16/10/2016 Καλλιθέα Πανσερραϊκος Αναβλήθηκε
16/10/2016 Παναιγιάλειος Αγροτικός Αστέρας Αναβλήθηκε
16/10/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Απόλλων Σμύρνης Αναβλήθηκε
16/10/2016 Σπάρτη Αιγινιακός Αναβλήθηκε
16/11/2016 Άρης ΑΕΛ Καλλονής Αναβλήθηκε
16/11/2016 Τρίκαλα ΟΦΗ Αναβλήθηκε
16/11/2016 Λαμία Πανελευσινιακός Ελευσίνας Αναβλήθηκε
16/11/2016 Xανιά Αχαρναϊκος Αναβλήθηκε
16/11/2016 Πανθρακικός Κισσαμικός Αναβλήθηκε
16/11/2016 Καλλιθέα Πανσερραϊκος Αναβλήθηκε
16/11/2016 Παναιγιάλειος Αγροτικός Αστέρας Αναβλήθηκε
16/11/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Απόλλων Σμύρνης Αναβλήθηκε
16/11/2016 Σπάρτη Αιγινιακός Αναβλήθηκε
04/12/2016 Xανιά Αχαρναϊκος 2-3
04/12/2016 Λαμία Πανελευσινιακός Ελευσίνας 4-0
04/12/2016 Πανθρακικός Κισσαμικός 1-0
04/12/2016 Παναιγιάλειος Αγροτικός Αστέρας 1-0
04/12/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Απόλλων Σμύρνης 0-0
04/12/2016 Σπάρτη Αιγινιακός 3-2
05/12/2016 Καλλιθέα Πανσερραϊκος 0-1
05/12/2016 Άρης ΑΕΛ Καλλονής 5-0
07/12/2016 Τρίκαλα ΟΦΗ 1-0
5η Αγωνιστική
20/11/2016 ΑΕΛ Καλλονής Πανθρακικός Αναβλήθηκε
20/11/2016 ΟΦΗ Xανιά Αναβλήθηκε
20/11/2016 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Άρης Αναβλήθηκε
20/11/2016 Λαμία Τρίκαλα Αναβλήθηκε
20/11/2016 Κισσαμικός Σπάρτη Αναβλήθηκε
20/11/2016 Αχαρναϊκος Καλλιθέα Αναβλήθηκε
20/11/2016 Αιγινιακός Αναγέννηση Καρδίτσας Αναβλήθηκε
20/11/2016 Απόλλων Σμύρνης Αγροτικός Αστέρας Αναβλήθηκε
20/11/2016 Πανσερραϊκος Παναιγιάλειος Αναβλήθηκε
10/12/2016 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Άρης 1-3
10/12/2016 Κισσαμικός Σπάρτη 2-1
10/12/2016 Απόλλων Σμύρνης Αγροτικός Αστέρας 0-0
10/12/2016 Αιγινιακός Αναγέννηση Καρδίτσας 0-3
11/12/2016 ΑΕΛ Καλλονής Πανθρακικός 1-1
11/12/2016 Λαμία Τρίκαλα 1-0
11/12/2016 Αχαρναϊκος Καλλιθέα 3-1
11/12/2016 Πανσερραϊκος Παναιγιάλειος 4-2
11/12/2016 ΟΦΗ Xανιά 3-0
6η Αγωνιστική
18/12/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Κισσαμικός 0-1
18/12/2016 Πανθρακικός Πανελευσινιακός Ελευσίνας 1-0
18/12/2016 Παναιγιάλειος Αχαρναϊκος 0-0
18/12/2016 Σπάρτη ΑΕΛ Καλλονής 1-1
18/12/2016 Άρης Τρίκαλα 3-2
19/12/2016 Xανιά Λαμία 0-3
19/12/2016 Αγροτικός Αστέρας Πανσερραϊκος 2-0
19/12/2016 Καλλιθέα ΟΦΗ 1-2
19/12/2016 Αιγινιακός Απόλλων Σμύρνης 1-2
7η Αγωνιστική
22/12/2016 Απόλλων Σμύρνης Πανσερραϊκος 1-0
22/12/2016 Κισσαμικός Αιγινιακός 1-0
22/12/2016 Αχαρναϊκος Αγροτικός Αστέρας 2-1
22/12/2016 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Σπάρτη 1-1
22/12/2016 Λαμία Καλλιθέα 1-0
22/12/2016 Τρίκαλα Πανθρακικός 3-0
22/12/2016 Άρης Xανιά 2-1
22/12/2016 ΟΦΗ Παναιγιάλειος 1-0
23/12/2016 ΑΕΛ Καλλονής Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0
8η Αγωνιστική
03/01/2017 Καλλιθέα Άρης 2-0
04/01/2017 Αιγινιακός ΑΕΛ Καλλονής 0-0
04/01/2017 Σπάρτη Τρίκαλα 0-0
04/01/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Πανελευσινιακός Ελευσίνας 0-0
04/01/2017 Παναιγιάλειος Λαμία 1-0
04/01/2017 Αγροτικός Αστέρας ΟΦΗ 2-1
04/01/2017 Πανσερραϊκος Αχαρναϊκος 1-0
04/01/2017 Πανθρακικός Xανιά 0-2
04/01/2017 Κισσαμικός Απόλλων Σμύρνης 0-1
9η Αγωνιστική
07/01/2017 Λαμία Αγροτικός Αστέρας 2-1
08/01/2017 Πανθρακικός Καλλιθέα 2-1
08/01/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Αιγινιακός 0-1
08/01/2017 Τρίκαλα Αναγέννηση Καρδίτσας Αναβλήθηκε
08/01/2017 ΑΕΛ Καλλονής Κισσαμικός 1-1
08/01/2017 Απόλλων Σμύρνης Αχαρναϊκος 3-1
08/01/2017 ΟΦΗ Πανσερραϊκος 2-0
08/01/2017 Άρης Παναιγιάλειος 2-1
10/01/2017 Xανιά Σπάρτη Αναβλήθηκε
01/02/2017 Xανιά Σπάρτη 2-2
15/02/2017 Τρίκαλα Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0
10η Αγωνιστική
14/01/2017 Αγροτικός Αστέρας Άρης Αναβλήθηκε
15/01/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Xανιά Αναβλήθηκε
15/01/2017 Παναιγιάλειος Πανθρακικός 3-0
15/01/2017 Καλλιθέα Σπάρτη 2-2
15/01/2017 Αχαρναϊκος ΟΦΗ 2-3
15/01/2017 ΑΕΛ Καλλονής Απόλλων Σμύρνης 1-4
15/01/2017 Κισσαμικός Πανελευσινιακός Ελευσίνας 1-1
15/01/2017 Αιγινιακός Τρίκαλα 2-2
16/01/2017 Πανσερραϊκος Λαμία Αναβλήθηκε
15/02/2017 Αγροτικός Αστέρας Άρης 1-1
16/02/2017 Πανσερραϊκος Λαμία 0-3
08/03/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Xανιά 2-0
11η Αγωνιστική
18/01/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας ΑΕΛ Καλλονής 3-1
18/01/2017 Πανθρακικός Αγροτικός Αστέρας 0-1
18/01/2017 Καλλιθέα Αναγέννηση Καρδίτσας 2-2
18/01/2017 Xανιά Αιγινιακός 3-2
18/01/2017 Σπάρτη Παναιγιάλειος 0-0
18/01/2017 Απόλλων Σμύρνης ΟΦΗ 0-0
18/01/2017 Λαμία Αχαρναϊκος 3-0
18/01/2017 Τρίκαλα Κισσαμικός Αναβλήθηκε
18/01/2017 Άρης Πανσερραϊκος 4-0
08/03/2017 Τρίκαλα Κισσαμικός 3-1
12η Αγωνιστική
21/01/2017 Αχαρναϊκος Άρης 1-2
21/01/2017 ΟΦΗ Λαμία 1-2
22/01/2017 Παναιγιάλειος Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0
22/01/2017 Αγροτικός Αστέρας Σπάρτη 3-0
22/01/2017 Πανσερραϊκος Πανθρακικός 0-0
22/01/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Απόλλων Σμύρνης 1-3
22/01/2017 Αιγινιακός Καλλιθέα 1-2
22/01/2017 Κισσαμικός Xανιά 0-0
22/01/2017 ΑΕΛ Καλλονής Τρίκαλα 0-2
13η Αγωνιστική
28/01/2017 Άρης ΟΦΗ 1-0
29/01/2017 Σπάρτη Πανσερραϊκος 3-0
29/01/2017 Παναιγιάλειος Αιγινιακός 1-1
29/01/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Αγροτικός Αστέρας 2-0
29/01/2017 Καλλιθέα Κισσαμικός 2-0
29/01/2017 Πανθρακικός Αχαρναϊκος 0-3
29/01/2017 Τρίκαλα Πανελευσινιακός Ελευσίνας 4-0
29/01/2017 Xανιά ΑΕΛ Καλλονής 4-0
29/01/2017 Απόλλων Σμύρνης Λαμία 1-0
14η Αγωνιστική
04/02/2017 Τρίκαλα Απόλλων Σμύρνης 0-1
05/02/2017 Κισσαμικός Παναιγιάλειος 2-1
05/02/2017 Πανσερραϊκος Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0
05/02/2017 Αγροτικός Αστέρας Αιγινιακός 1-0
05/02/2017 Αχαρναϊκος Σπάρτη 1-2
05/02/2017 ΟΦΗ Πανθρακικός 3-0
05/02/2017 Λαμία Άρης 1-0
05/02/2017 ΑΕΛ Καλλονής Καλλιθέα 2-0
05/02/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Xανιά 1-3
15η Αγωνιστική
11/02/2017 Αγροτικός Αστέρας Κισσαμικός 4-0
11/02/2017 Xανιά Τρίκαλα 1-0
11/02/2017 Σπάρτη ΟΦΗ 1-0
12/02/2017 Παναιγιάλειος ΑΕΛ Καλλονής 2-0
12/02/2017 Απόλλων Σμύρνης Άρης 2-2
12/02/2017 Καλλιθέα Πανελευσινιακός Ελευσίνας 0-0
12/02/2017 Πανθρακικός Λαμία 0-3
12/02/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Αχαρναϊκος 2-0
12/02/2017 Αιγινιακός Πανσερραϊκος 0-0
16η Αγωνιστική
18/02/2017 Xανιά Απόλλων Σμύρνης 1-4
19/02/2017 Αχαρναϊκος Αιγινιακός 3-1
19/02/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Παναιγιάλειος 0-0
19/02/2017 Πανσερραϊκος Κισσαμικός 1-0
19/02/2017 Άρης Πανθρακικός 3-0
19/02/2017 ΟΦΗ Αναγέννηση Καρδίτσας 5-0
19/02/2017 ΑΕΛ Καλλονής Αγροτικός Αστέρας 1-0
19/02/2017 Τρίκαλα Καλλιθέα 2-2
19/02/2017 Λαμία Σπάρτη 2-0
17η Αγωνιστική
22/02/2017 Πανσερραϊκος ΑΕΛ Καλλονής 3-1
22/02/2017 Κισσαμικός Αχαρναϊκος 1-0
22/02/2017 Αιγινιακός ΟΦΗ 0-1
22/02/2017 Καλλιθέα Xανιά 3-1
22/02/2017 Απόλλων Σμύρνης Πανθρακικός 3-0
22/02/2017 Αγροτικός Αστέρας Πανελευσινιακός Ελευσίνας 0-0
22/02/2017 Σπάρτη Άρης 0-0
22/02/2017 Παναιγιάλειος Τρίκαλα 1-0
23/02/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Λαμία 0-2
18η Αγωνιστική
25/02/2017 Καλλιθέα Απόλλων Σμύρνης 1-2
26/02/2017 Άρης Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0
26/02/2017 ΟΦΗ Κισσαμικός 2-0
26/02/2017 Xανιά Παναιγιάλειος 1-0
26/02/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Πανσερραϊκος 0-1
26/02/2017 Τρίκαλα Αγροτικός Αστέρας 3-0
26/02/2017 Λαμία Αιγινιακός 2-1
26/02/2017 ΑΕΛ Καλλονής Αχαρναϊκος 2-1
26/02/2017 Πανθρακικός Σπάρτη 0-3
19η Αγωνιστική
04/03/2017 Απόλλων Σμύρνης Σπάρτη 1-0
05/03/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Πανθρακικός 3-0
05/03/2017 Αχαρναϊκος Πανελευσινιακός Ελευσίνας 0-0
05/03/2017 ΑΕΛ Καλλονής ΟΦΗ 1-2
05/03/2017 Πανσερραϊκος Τρίκαλα 0-3
05/03/2017 Αιγινιακός Άρης 0-1
05/03/2017 Αγροτικός Αστέρας Xανιά 2-0
05/03/2017 Παναιγιάλειος Καλλιθέα 2-0
05/03/2017 Κισσαμικός Λαμία 1-2
20η Αγωνιστική
11/03/2017 Παναιγιάλειος Απόλλων Σμύρνης 0-0
12/03/2017 Xανιά Πανσερραϊκος 0-1
12/03/2017 Πανθρακικός Αιγινιακός 0-3
12/03/2017 Τρίκαλα Αχαρναϊκος 5-0
12/03/2017 Σπάρτη Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0
12/03/2017 Λαμία ΑΕΛ Καλλονής 4-0
12/03/2017 Άρης Κισσαμικός 1-0
12/03/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας ΟΦΗ 0-3
12/03/2017 Καλλιθέα Αγροτικός Αστέρας 1-2
21η Αγωνιστική
18/03/2017 Απόλλων Σμύρνης Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0
18/03/2017 ΟΦΗ Τρίκαλα 0-1
19/03/2017 Κισσαμικός Πανθρακικός 3-0
19/03/2017 Αγροτικός Αστέρας Παναιγιάλειος 1-1
19/03/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Λαμία 0-0
19/03/2017 Αιγινιακός Σπάρτη 1-0
19/03/2017 Πανσερραϊκος Καλλιθέα 1-1
19/03/2017 Αχαρναϊκος Xανιά 1-2
19/03/2017 ΑΕΛ Καλλονής Άρης 0-1
22η Αγωνιστική
22/03/2017 Σπάρτη Κισσαμικός 0-0
22/03/2017 Πανθρακικός ΑΕΛ Καλλονής 0-3
22/03/2017 Καλλιθέα Αχαρναϊκος 1-1
22/03/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Αιγινιακός 2-1
22/03/2017 Τρίκαλα Λαμία 1-0
22/03/2017 Παναιγιάλειος Πανσερραϊκος 1-1
22/03/2017 Άρης Πανελευσινιακός Ελευσίνας 4-0
22/03/2017 Xανιά ΟΦΗ 0-2
23/03/2017 Αγροτικός Αστέρας Απόλλων Σμύρνης 0-1
23η Αγωνιστική
25/03/2017 Λαμία Xανιά 2-1
26/03/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Πανθρακικός 3-0
26/03/2017 Απόλλων Σμύρνης Αιγινιακός 4-1
26/03/2017 Κισσαμικός Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1
26/03/2017 Πανσερραϊκος Αγροτικός Αστέρας 2-1
26/03/2017 Αχαρναϊκος Παναιγιάλειος 0-0
26/03/2017 ΑΕΛ Καλλονής Σπάρτη 0-0
26/03/2017 Τρίκαλα Άρης 1-0
26/03/2017 ΟΦΗ Καλλιθέα 1-0
24η Αγωνιστική
01/04/2017 Πανσερραϊκος Απόλλων Σμύρνης 1-2
02/04/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΕΛ Καλλονής 1-0
02/04/2017 Πανθρακικός Τρίκαλα 0-3
02/04/2017 Xανιά Άρης 0-2
02/04/2017 Παναιγιάλειος ΟΦΗ 0-3
02/04/2017 Σπάρτη Πανελευσινιακός Ελευσίνας 1-0
02/04/2017 Καλλιθέα Λαμία 0-1
02/04/2017 Αγροτικός Αστέρας Αχαρναϊκος 0-1
02/04/2017 Αιγινιακός Κισσαμικός 2-0
25η Αγωνιστική
08/04/2017 ΟΦΗ Αγροτικός Αστέρας 4-0
09/04/2017 Xανιά Πανθρακικός 3-0
09/04/2017 Λαμία Παναιγιάλειος 1-0
09/04/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0
09/04/2017 Άρης Καλλιθέα 3-0
09/04/2017 Απόλλων Σμύρνης Κισσαμικός 1-0
09/04/2017 Τρίκαλα Σπάρτη 1-0
09/04/2017 Αχαρναϊκος Πανσερραϊκος 2-1
09/04/2017 ΑΕΛ Καλλονής Αιγινιακός 1-3
26η Αγωνιστική
12/04/2017 Σπάρτη Xανιά 3-1
12/04/2017 Κισσαμικός ΑΕΛ Καλλονής 4-1
12/04/2017 Αγροτικός Αστέρας Λαμία 0-1
12/04/2017 Πανσερραϊκος ΟΦΗ 0-1
12/04/2017 Καλλιθέα Πανθρακικός 3-0
12/04/2017 Αχαρναϊκος Απόλλων Σμύρνης 0-2
12/04/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Τρίκαλα 0-2
13/04/2017 Παναιγιάλειος Άρης 0-1
13/04/2017 Αιγινιακός Πανελευσινιακός Ελευσίνας 0-0
27η Αγωνιστική
22/04/2017 Λαμία Πανσερραϊκος 3-1
23/04/2017 Άρης Αγροτικός Αστέρας 2-0
23/04/2017 Απόλλων Σμύρνης ΑΕΛ Καλλονής 4-0
23/04/2017 ΟΦΗ Αχαρναϊκος 3-0
23/04/2017 Σπάρτη Καλλιθέα 2-1
23/04/2017 Τρίκαλα Αιγινιακός 5-0
23/04/2017 Πανθρακικός Παναιγιάλειος 0-3
23/04/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Κισσαμικός 2-1
24/04/2017 Xανιά Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1
28η Αγωνιστική
29/04/2017 ΟΦΗ Απόλλων Σμύρνης 1-1
30/04/2017 Αγροτικός Αστέρας Πανθρακικός 3-0
30/04/2017 Κισσαμικός Τρίκαλα 1-3
30/04/2017 Πανσερραϊκος Άρης 0-0
30/04/2017 Παναιγιάλειος Σπάρτη 2-4
30/04/2017 Αχαρναϊκος Λαμία 0-3
30/04/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Καλλιθέα 1-0
30/04/2017 Αιγινιακός Xανιά 5-1
01/05/2017 ΑΕΛ Καλλονής Πανελευσινιακός Ελευσίνας 1-3
29η Αγωνιστική
06/05/2017 Λαμία ΟΦΗ 1-1
07/05/2017 Απόλλων Σμύρνης Πανελευσινιακός Ελευσίνας 3-0
07/05/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Παναιγιάλειος 1-1
07/05/2017 Πανθρακικός Πανσερραϊκος 0-3
07/05/2017 Xανιά Κισσαμικός 1-1
07/05/2017 Σπάρτη Αγροτικός Αστέρας 1-2
07/05/2017 Τρίκαλα ΑΕΛ Καλλονής 5-0
07/05/2017 Καλλιθέα Αιγινιακός 0-1
07/05/2017 Άρης Αχαρναϊκος 2-0
30η Αγωνιστική
12/05/2017 ΑΕΛ Καλλονής Xανιά 0-1
13/05/2017 ΟΦΗ Άρης 1-1
14/05/2017 Αιγινιακός Παναιγιάλειος 1-1
14/05/2017 Πανσερραϊκος Σπάρτη 3-0
14/05/2017 Αγροτικός Αστέρας Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0
14/05/2017 Κισσαμικός Καλλιθέα 1-0
14/05/2017 Αχαρναϊκος Πανθρακικός 3-0
14/05/2017 Λαμία Απόλλων Σμύρνης 0-0
14/05/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Τρίκαλα 1-0
31η Αγωνιστική
21/05/2017 Αιγινιακός Αγροτικός Αστέρας 2-0
21/05/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Πανσερραϊκος 2-1
21/05/2017 Πανθρακικός ΟΦΗ 0-3
21/05/2017 Xανιά Πανελευσινιακός Ελευσίνας 0-0
21/05/2017 Άρης Λαμία 0-0
21/05/2017 Καλλιθέα ΑΕΛ Καλλονής 4-1
21/05/2017 Σπάρτη Αχαρναϊκος 1-2
21/05/2017 Απόλλων Σμύρνης Τρίκαλα 0-0
21/05/2017 Παναιγιάλειος Κισσαμικός 1-0
32η Αγωνιστική
28/05/2017 Πανσερραϊκος Αιγινιακός 4-5
28/05/2017 Λαμία Πανθρακικός 3-0
28/05/2017 Κισσαμικός Αγροτικός Αστέρας 2-0
28/05/2017 Τρίκαλα Xανιά 6-1
28/05/2017 Άρης Απόλλων Σμύρνης 1-0
28/05/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Καλλιθέα 1-3
28/05/2017 ΟΦΗ Σπάρτη 6-1
28/05/2017 Αχαρναϊκος Αναγέννηση Καρδίτσας 1-1
28/05/2017 ΑΕΛ Καλλονής Παναιγιάλειος 0-3
33η Αγωνιστική
04/06/2017 Κισσαμικός Πανσερραϊκος 1-1
04/06/2017 Αιγινιακός Αχαρναϊκος 3-1
04/06/2017 Καλλιθέα Τρίκαλα 0-1
04/06/2017 Πανθρακικός Άρης 0-3
04/06/2017 Απόλλων Σμύρνης Xανιά 3-0
04/06/2017 Σπάρτη Λαμία 0-1
04/06/2017 Παναιγιάλειος Πανελευσινιακός Ελευσίνας 4-0
04/06/2017 Αγροτικός Αστέρας ΑΕΛ Καλλονής 3-0
04/06/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας ΟΦΗ 0-2
34η Αγωνιστική
11/06/2017 Αχαρναϊκος Κισσαμικός 0-1
11/06/2017 Άρης Σπάρτη 2-1
11/06/2017 Xανιά Καλλιθέα 1-3
11/06/2017 Πανθρακικός Απόλλων Σμύρνης 0-3
11/06/2017 Τρίκαλα Παναιγιάλειος 1-0
11/06/2017 Λαμία Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1
11/06/2017 ΟΦΗ Αιγινιακός 6-1
11/06/2017 Πανελευσινιακός Ελευσίνας Αγροτικός Αστέρας 0-6
11/06/2017 ΑΕΛ Καλλονής Πανσερραϊκος 0-3