Επιστροφή στις Ειδήσεις

Αθλήματα

Απόψεις

Πολυμέσα

Εργαλεία

Mηχανοκίνητος Αθλητισμός

αθλητικα νεα φορμουλα 1
αθλητικα νεα wrc
αθλητικα νεα motogp
αθλητικα νεα Αλλοι αγώνες

Ποδόσφαιρο - Football League : Πρόγραμμα, Αποτελέσματα

Ημερομηνία Αγώνας Αποτέλεσμα
1η Αγωνιστική
25/09/2016 Κισσαμικός ΟΦΗ Αναβλήθηκε
25/09/2016 Αχαρναϊκος ΑΕΛ Καλλονής Αναβλήθηκε
25/09/2016 Απόλλων Σμύρνης Καλλιθέα Αναβλήθηκε
25/09/2016 Αιγινιακός Λαμία Αναβλήθηκε
25/09/2016 Πανσερραϊκος Panelefsiniakos Elefsinas Αναβλήθηκε
25/09/2016 Σπάρτη Πανθρακικός Αναβλήθηκε
25/09/2016 Αγροτικός Αστέρας Τρίκαλα Αναβλήθηκε
25/09/2016 Παναιγιάλειος Xανιά Αναβλήθηκε
25/09/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Άρης Αναβλήθηκε
22/10/2016 Αιγινιακός Λαμία Αναβλήθηκε
22/10/2016 Κισσαμικός ΟΦΗ Αναβλήθηκε
22/10/2016 Αχαρναϊκος ΑΕΛ Καλλονής Αναβλήθηκε
22/10/2016 Αγροτικός Αστέρας Τρίκαλα Αναβλήθηκε
22/10/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Άρης Αναβλήθηκε
22/10/2016 Απόλλων Σμύρνης Καλλιθέα Αναβλήθηκε
22/10/2016 Σπάρτη Πανθρακικός Αναβλήθηκε
23/10/2016 Πανσερραϊκος Panelefsiniakos Elefsinas Αναβλήθηκε
23/10/2016 Παναιγιάλειος Xανιά Αναβλήθηκε
30/10/2016 Αχαρναϊκος ΑΕΛ Καλλονής 3-0
30/10/2016 Απόλλων Σμύρνης Καλλιθέα 3-2
30/10/2016 Παναιγιάλειος Xανιά 0-0
30/10/2016 Σπάρτη Πανθρακικός 2-1
31/10/2016 Πανσερραϊκος Panelefsiniakos Elefsinas 2-1
31/10/2016 Αιγινιακός Λαμία 0-0
31/10/2016 Κισσαμικός ΟΦΗ 1-1
01/11/2016 Αγροτικός Αστέρας Τρίκαλα 3-1
01/11/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Άρης 1-1
2η Αγωνιστική
02/10/2016 Λαμία Κισσαμικός Αναβλήθηκε
02/10/2016 Panelefsiniakos Elefsinas Αχαρναϊκος Αναβλήθηκε
02/10/2016 Τρίκαλα Πανσερραϊκος Αναβλήθηκε
02/10/2016 ΟΦΗ ΑΕΛ Καλλονής Αναβλήθηκε
02/10/2016 Καλλιθέα Παναιγιάλειος Αναβλήθηκε
02/10/2016 Άρης Αιγινιακός Αναβλήθηκε
02/10/2016 Πανθρακικός Αναγέννηση Καρδίτσας Αναβλήθηκε
02/10/2016 Σπάρτη Απόλλων Σμύρνης Αναβλήθηκε
02/10/2016 Xανιά Αγροτικός Αστέρας Αναβλήθηκε
06/11/2016 Xανιά Αγροτικός Αστέρας 0-2
06/11/2016 Τρίκαλα Πανσερραϊκος 1-1
06/11/2016 Panelefsiniakos Elefsinas Αχαρναϊκος 1-3
06/11/2016 Λαμία Κισσαμικός 2-0
06/11/2016 Πανθρακικός Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0
06/11/2016 Άρης Αιγινιακός 1-1
06/11/2016 Σπάρτη Απόλλων Σμύρνης 0-2
06/11/2016 Καλλιθέα Παναιγιάλειος 1-0
06/11/2016 ΟΦΗ ΑΕΛ Καλλονής 2-2
3η Αγωνιστική
09/10/2016 Κισσαμικός Άρης Αναβλήθηκε
09/10/2016 Αχαρναϊκος Τρίκαλα Αναβλήθηκε
09/10/2016 ΑΕΛ Καλλονής Λαμία Αναβλήθηκε
09/10/2016 ΟΦΗ Panelefsiniakos Elefsinas Αναβλήθηκε
09/10/2016 Πανσερραϊκος Xανιά Αναβλήθηκε
09/10/2016 Αιγινιακός Πανθρακικός Αναβλήθηκε
09/10/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Σπάρτη Αναβλήθηκε
09/10/2016 Απόλλων Σμύρνης Παναιγιάλειος Αναβλήθηκε
09/10/2016 Αγροτικός Αστέρας Καλλιθέα Αναβλήθηκε
12/11/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Σπάρτη Αναβλήθηκε
12/11/2016 Αχαρναϊκος Τρίκαλα Αναβλήθηκε
12/11/2016 Απόλλων Σμύρνης Παναιγιάλειος Αναβλήθηκε
12/11/2016 Πανσερραϊκος Xανιά Αναβλήθηκε
12/11/2016 ΑΕΛ Καλλονής Λαμία Αναβλήθηκε
12/11/2016 Αιγινιακός Πανθρακικός Αναβλήθηκε
12/11/2016 Αγροτικός Αστέρας Καλλιθέα Αναβλήθηκε
12/11/2016 ΟΦΗ Panelefsiniakos Elefsinas Αναβλήθηκε
13/11/2016 Κισσαμικός Άρης Αναβλήθηκε
25/11/2016 Απόλλων Σμύρνης Παναιγιάλειος 2-0
25/11/2016 ΟΦΗ Panelefsiniakos Elefsinas 2-0
26/11/2016 Αχαρναϊκος Τρίκαλα 0-1
26/11/2016 Αιγινιακός Πανθρακικός 2-1
26/11/2016 Αγροτικός Αστέρας Καλλιθέα 5-3
26/11/2016 ΑΕΛ Καλλονής Λαμία 0-2
26/11/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Σπάρτη 0-2
26/11/2016 Κισσαμικός Άρης 0-1
27/11/2016 Πανσερραϊκος Xανιά 1-2
4η Αγωνιστική
16/10/2016 Xανιά Αχαρναϊκος Αναβλήθηκε
16/10/2016 Τρίκαλα ΟΦΗ Αναβλήθηκε
16/10/2016 Λαμία Panelefsiniakos Elefsinas Αναβλήθηκε
16/10/2016 Πανθρακικός Κισσαμικός Αναβλήθηκε
16/10/2016 Άρης ΑΕΛ Καλλονής Αναβλήθηκε
16/10/2016 Καλλιθέα Πανσερραϊκος Αναβλήθηκε
16/10/2016 Παναιγιάλειος Αγροτικός Αστέρας Αναβλήθηκε
16/10/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Απόλλων Σμύρνης Αναβλήθηκε
16/10/2016 Σπάρτη Αιγινιακός Αναβλήθηκε
16/11/2016 Xανιά Αχαρναϊκος Αναβλήθηκε
16/11/2016 Άρης ΑΕΛ Καλλονής Αναβλήθηκε
16/11/2016 Τρίκαλα ΟΦΗ Αναβλήθηκε
16/11/2016 Πανθρακικός Κισσαμικός Αναβλήθηκε
16/11/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Απόλλων Σμύρνης Αναβλήθηκε
16/11/2016 Λαμία Panelefsiniakos Elefsinas Αναβλήθηκε
16/11/2016 Παναιγιάλειος Αγροτικός Αστέρας Αναβλήθηκε
16/11/2016 Σπάρτη Αιγινιακός Αναβλήθηκε
16/11/2016 Καλλιθέα Πανσερραϊκος Αναβλήθηκε
04/12/2016 Xανιά Αχαρναϊκος 2-3
04/12/2016 Σπάρτη Αιγινιακός 3-2
04/12/2016 Λαμία Panelefsiniakos Elefsinas 4-0
04/12/2016 Πανθρακικός Κισσαμικός 1-0
04/12/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Απόλλων Σμύρνης 0-0
04/12/2016 Παναιγιάλειος Αγροτικός Αστέρας 1-0
05/12/2016 Καλλιθέα Πανσερραϊκος 0-1
05/12/2016 Άρης ΑΕΛ Καλλονής 5-0
07/12/2016 Τρίκαλα ΟΦΗ 1-0
5η Αγωνιστική
20/11/2016 Πανσερραϊκος Παναιγιάλειος Αναβλήθηκε
20/11/2016 Αιγινιακός Αναγέννηση Καρδίτσας Αναβλήθηκε
20/11/2016 Απόλλων Σμύρνης Αγροτικός Αστέρας Αναβλήθηκε
20/11/2016 Κισσαμικός Σπάρτη Αναβλήθηκε
20/11/2016 Αχαρναϊκος Καλλιθέα Αναβλήθηκε
20/11/2016 Panelefsiniakos Elefsinas Άρης Αναβλήθηκε
20/11/2016 Λαμία Τρίκαλα Αναβλήθηκε
20/11/2016 ΟΦΗ Xανιά Αναβλήθηκε
20/11/2016 ΑΕΛ Καλλονής Πανθρακικός Αναβλήθηκε
10/12/2016 Κισσαμικός Σπάρτη 2-1
10/12/2016 Αιγινιακός Αναγέννηση Καρδίτσας 0-3
10/12/2016 Απόλλων Σμύρνης Αγροτικός Αστέρας 0-0
10/12/2016 Panelefsiniakos Elefsinas Άρης 1-3
11/12/2016 ΑΕΛ Καλλονής Πανθρακικός 1-1
11/12/2016 Πανσερραϊκος Παναιγιάλειος 4-2
11/12/2016 Λαμία Τρίκαλα 1-0
11/12/2016 Αχαρναϊκος Καλλιθέα 3-1
11/12/2016 ΟΦΗ Xανιά 3-0
6η Αγωνιστική
18/12/2016 Αναγέννηση Καρδίτσας Κισσαμικός 0-1
18/12/2016 Παναιγιάλειος Αχαρναϊκος 0-0
18/12/2016 Πανθρακικός Panelefsiniakos Elefsinas 1-0
18/12/2016 Σπάρτη ΑΕΛ Καλλονής 1-1
18/12/2016 Άρης Τρίκαλα 3-2
19/12/2016 Αγροτικός Αστέρας Πανσερραϊκος 2-0
19/12/2016 Αιγινιακός Απόλλων Σμύρνης 1-2
19/12/2016 Xανιά Λαμία 0-3
19/12/2016 Καλλιθέα ΟΦΗ 1-2
7η Αγωνιστική
22/12/2016 Λαμία Καλλιθέα 1-0
22/12/2016 Τρίκαλα Πανθρακικός 3-0
22/12/2016 Panelefsiniakos Elefsinas Σπάρτη 1-1
22/12/2016 Απόλλων Σμύρνης Πανσερραϊκος 1-0
22/12/2016 Αχαρναϊκος Αγροτικός Αστέρας 2-1
22/12/2016 Κισσαμικός Αιγινιακός 1-0
22/12/2016 Άρης Xανιά 2-1
22/12/2016 ΟΦΗ Παναιγιάλειος 1-0
23/12/2016 ΑΕΛ Καλλονής Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0
8η Αγωνιστική
03/01/2017 Καλλιθέα Άρης 2-0
04/01/2017 Αιγινιακός ΑΕΛ Καλλονής 0-0
04/01/2017 Παναιγιάλειος Λαμία 1-0
04/01/2017 Σπάρτη Τρίκαλα 0-0
04/01/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Panelefsiniakos Elefsinas 0-0
04/01/2017 Αγροτικός Αστέρας ΟΦΗ 2-1
04/01/2017 Κισσαμικός Απόλλων Σμύρνης 0-1
04/01/2017 Πανσερραϊκος Αχαρναϊκος 1-0
04/01/2017 Πανθρακικός Xανιά 0-2
9η Αγωνιστική
07/01/2017 Λαμία Αγροτικός Αστέρας 2-1
08/01/2017 Τρίκαλα Αναγέννηση Καρδίτσας Αναβλήθηκε
08/01/2017 Panelefsiniakos Elefsinas Αιγινιακός 0-1
08/01/2017 ΑΕΛ Καλλονής Κισσαμικός 1-1
08/01/2017 Πανθρακικός Καλλιθέα 2-1
08/01/2017 Απόλλων Σμύρνης Αχαρναϊκος 3-1
08/01/2017 ΟΦΗ Πανσερραϊκος 2-0
08/01/2017 Άρης Παναιγιάλειος 2-1
10/01/2017 Xανιά Σπάρτη Αναβλήθηκε
01/02/2017 Xανιά Σπάρτη 2-2
15/02/2017 Τρίκαλα Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0
10η Αγωνιστική
14/01/2017 Αγροτικός Αστέρας Άρης Αναβλήθηκε
15/01/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Xανιά Αναβλήθηκε
15/01/2017 Καλλιθέα Σπάρτη 2-2
15/01/2017 ΑΕΛ Καλλονής Απόλλων Σμύρνης 1-4
15/01/2017 Κισσαμικός Panelefsiniakos Elefsinas 1-1
15/01/2017 Αχαρναϊκος ΟΦΗ 2-3
15/01/2017 Αιγινιακός Τρίκαλα 2-2
15/01/2017 Παναιγιάλειος Πανθρακικός 3-0
16/01/2017 Πανσερραϊκος Λαμία Αναβλήθηκε
15/02/2017 Αγροτικός Αστέρας Άρης 1-1
16/02/2017 Πανσερραϊκος Λαμία 0-3
08/03/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Xανιά
11η Αγωνιστική
18/01/2017 Panelefsiniakos Elefsinas ΑΕΛ Καλλονής 3-1
18/01/2017 Απόλλων Σμύρνης ΟΦΗ 0-0
18/01/2017 Τρίκαλα Κισσαμικός Αναβλήθηκε
18/01/2017 Xανιά Αιγινιακός 3-2
18/01/2017 Λαμία Αχαρναϊκος 3-0
18/01/2017 Καλλιθέα Αναγέννηση Καρδίτσας 2-2
18/01/2017 Πανθρακικός Αγροτικός Αστέρας 0-1
18/01/2017 Σπάρτη Παναιγιάλειος 0-0
18/01/2017 Άρης Πανσερραϊκος 4-0
08/03/2017 Τρίκαλα Κισσαμικός
12η Αγωνιστική
21/01/2017 Αχαρναϊκος Άρης 1-2
21/01/2017 ΟΦΗ Λαμία 1-2
22/01/2017 Panelefsiniakos Elefsinas Απόλλων Σμύρνης 1-3
22/01/2017 Πανσερραϊκος Πανθρακικός 0-0
22/01/2017 Αγροτικός Αστέρας Σπάρτη 3-0
22/01/2017 ΑΕΛ Καλλονής Τρίκαλα 0-2
22/01/2017 Κισσαμικός Xανιά 0-0
22/01/2017 Παναιγιάλειος Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0
22/01/2017 Αιγινιακός Καλλιθέα 1-2
13η Αγωνιστική
28/01/2017 Άρης ΟΦΗ 1-0
29/01/2017 Xανιά ΑΕΛ Καλλονής 4-0
29/01/2017 Απόλλων Σμύρνης Λαμία 1-0
29/01/2017 Σπάρτη Πανσερραϊκος 3-0
29/01/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Αγροτικός Αστέρας 2-0
29/01/2017 Τρίκαλα Panelefsiniakos Elefsinas 4-0
29/01/2017 Πανθρακικός Αχαρναϊκος 0-3
29/01/2017 Παναιγιάλειος Αιγινιακός 1-1
29/01/2017 Καλλιθέα Κισσαμικός 2-0
14η Αγωνιστική
04/02/2017 Τρίκαλα Απόλλων Σμύρνης 0-1
05/02/2017 ΟΦΗ Πανθρακικός 3-0
05/02/2017 Πανσερραϊκος Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0
05/02/2017 Αγροτικός Αστέρας Αιγινιακός 1-0
05/02/2017 Κισσαμικός Παναιγιάλειος 2-1
05/02/2017 Αχαρναϊκος Σπάρτη 1-2
05/02/2017 Panelefsiniakos Elefsinas Xανιά 1-3
05/02/2017 Λαμία Άρης 1-0
05/02/2017 ΑΕΛ Καλλονής Καλλιθέα 2-0
15η Αγωνιστική
11/02/2017 Αγροτικός Αστέρας Κισσαμικός 4-0
11/02/2017 Xανιά Τρίκαλα 1-0
11/02/2017 Σπάρτη ΟΦΗ 1-0
12/02/2017 Παναιγιάλειος ΑΕΛ Καλλονής 2-0
12/02/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Αχαρναϊκος 2-0
12/02/2017 Πανθρακικός Λαμία 0-3
12/02/2017 Αιγινιακός Πανσερραϊκος 0-0
12/02/2017 Καλλιθέα Panelefsiniakos Elefsinas 0-0
12/02/2017 Απόλλων Σμύρνης Άρης 2-2
16η Αγωνιστική
18/02/2017 Xανιά Απόλλων Σμύρνης 1-4
19/02/2017 ΟΦΗ Αναγέννηση Καρδίτσας 5-0
19/02/2017 Αχαρναϊκος Αιγινιακός 3-1
19/02/2017 Panelefsiniakos Elefsinas Παναιγιάλειος 0-0
19/02/2017 Πανσερραϊκος Κισσαμικός 1-0
19/02/2017 Λαμία Σπάρτη 2-0
19/02/2017 ΑΕΛ Καλλονής Αγροτικός Αστέρας 1-0
19/02/2017 Τρίκαλα Καλλιθέα 2-2
19/02/2017 Άρης Πανθρακικός 3-0
17η Αγωνιστική
22/02/2017 Σπάρτη Άρης 0-0
22/02/2017 Αιγινιακός ΟΦΗ 0-1
22/02/2017 Αγροτικός Αστέρας Panelefsiniakos Elefsinas 0-0
22/02/2017 Απόλλων Σμύρνης Πανθρακικός 3-0
22/02/2017 Πανσερραϊκος ΑΕΛ Καλλονής 3-1
22/02/2017 Κισσαμικός Αχαρναϊκος 1-0
22/02/2017 Καλλιθέα Xανιά 3-1
22/02/2017 Παναιγιάλειος Τρίκαλα 1-0
23/02/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Λαμία 0-2
18η Αγωνιστική
25/02/2017 Καλλιθέα Απόλλων Σμύρνης
26/02/2017 Άρης Αναγέννηση Καρδίτσας
26/02/2017 ΟΦΗ Κισσαμικός
26/02/2017 Πανθρακικός Σπάρτη 0-3
26/02/2017 Xανιά Παναιγιάλειος
26/02/2017 Λαμία Αιγινιακός
26/02/2017 ΑΕΛ Καλλονής Αχαρναϊκος
26/02/2017 Panelefsiniakos Elefsinas Πανσερραϊκος
26/02/2017 Τρίκαλα Αγροτικός Αστέρας
19η Αγωνιστική
05/03/2017 ΑΕΛ Καλλονής ΟΦΗ
05/03/2017 Αχαρναϊκος Panelefsiniakos Elefsinas
05/03/2017 Αιγινιακός Άρης
05/03/2017 Παναιγιάλειος Καλλιθέα
05/03/2017 Απόλλων Σμύρνης Σπάρτη
05/03/2017 Αγροτικός Αστέρας Xανιά
05/03/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Πανθρακικός 3-0
05/03/2017 Κισσαμικός Λαμία
05/03/2017 Πανσερραϊκος Τρίκαλα
20η Αγωνιστική
12/03/2017 Panelefsiniakos Elefsinas ΟΦΗ
12/03/2017 Τρίκαλα Αχαρναϊκος
12/03/2017 Καλλιθέα Αγροτικός Αστέρας
12/03/2017 Σπάρτη Αναγέννηση Καρδίτσας
12/03/2017 Παναιγιάλειος Απόλλων Σμύρνης
12/03/2017 Πανθρακικός Αιγινιακός 0-3
12/03/2017 Xανιά Πανσερραϊκος
12/03/2017 Λαμία ΑΕΛ Καλλονής
12/03/2017 Άρης Κισσαμικός
21η Αγωνιστική
19/03/2017 Panelefsiniakos Elefsinas Λαμία
19/03/2017 ΑΕΛ Καλλονής Άρης
19/03/2017 Κισσαμικός Πανθρακικός 3-0
19/03/2017 Αχαρναϊκος Xανιά
19/03/2017 Πανσερραϊκος Καλλιθέα
19/03/2017 Αιγινιακός Σπάρτη
19/03/2017 Απόλλων Σμύρνης Αναγέννηση Καρδίτσας
19/03/2017 Αγροτικός Αστέρας Παναιγιάλειος
19/03/2017 ΟΦΗ Τρίκαλα
22η Αγωνιστική
22/03/2017 Τρίκαλα Λαμία
22/03/2017 Άρης Panelefsiniakos Elefsinas
22/03/2017 Παναιγιάλειος Πανσερραϊκος
22/03/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Αιγινιακός
22/03/2017 Αγροτικός Αστέρας Απόλλων Σμύρνης
22/03/2017 Σπάρτη Κισσαμικός
22/03/2017 Καλλιθέα Αχαρναϊκος
22/03/2017 Xανιά ΟΦΗ
22/03/2017 Πανθρακικός ΑΕΛ Καλλονής 0-3
23η Αγωνιστική
26/03/2017 Τρίκαλα Άρης
26/03/2017 Κισσαμικός Αναγέννηση Καρδίτσας
26/03/2017 Λαμία Xανιά
26/03/2017 Πανσερραϊκος Αγροτικός Αστέρας
26/03/2017 Απόλλων Σμύρνης Αιγινιακός
26/03/2017 Αχαρναϊκος Παναιγιάλειος
26/03/2017 ΑΕΛ Καλλονής Σπάρτη
26/03/2017 Panelefsiniakos Elefsinas Πανθρακικός 3-0
26/03/2017 ΟΦΗ Καλλιθέα
24η Αγωνιστική
02/04/2017 Xανιά Άρης
02/04/2017 Πανθρακικός Τρίκαλα 0-3
02/04/2017 Αγροτικός Αστέρας Αχαρναϊκος
02/04/2017 Αιγινιακός Κισσαμικός
02/04/2017 Πανσερραϊκος Απόλλων Σμύρνης
02/04/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΕΛ Καλλονής
02/04/2017 Παναιγιάλειος ΟΦΗ
02/04/2017 Καλλιθέα Λαμία
02/04/2017 Σπάρτη Panelefsiniakos Elefsinas
25η Αγωνιστική
09/04/2017 Xανιά Πανθρακικός 3-0
09/04/2017 ΑΕΛ Καλλονής Αιγινιακός
09/04/2017 Αχαρναϊκος Πανσερραϊκος
09/04/2017 Απόλλων Σμύρνης Κισσαμικός
09/04/2017 ΟΦΗ Αγροτικός Αστέρας
09/04/2017 Panelefsiniakos Elefsinas Αναγέννηση Καρδίτσας
09/04/2017 Λαμία Παναιγιάλειος
09/04/2017 Άρης Καλλιθέα
09/04/2017 Τρίκαλα Σπάρτη
26η Αγωνιστική
19/04/2017 Καλλιθέα Πανθρακικός 3-0
19/04/2017 Παναιγιάλειος Άρης
19/04/2017 Αιγινιακός Panelefsiniakos Elefsinas
19/04/2017 Αγροτικός Αστέρας Λαμία
19/04/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Τρίκαλα
19/04/2017 Πανσερραϊκος ΟΦΗ
19/04/2017 Σπάρτη Xανιά
19/04/2017 Αχαρναϊκος Απόλλων Σμύρνης
19/04/2017 Κισσαμικός ΑΕΛ Καλλονής
27η Αγωνιστική
23/04/2017 Σπάρτη Καλλιθέα
23/04/2017 Πανθρακικός Παναιγιάλειος
23/04/2017 Panelefsiniakos Elefsinas Κισσαμικός
23/04/2017 ΟΦΗ Αχαρναϊκος
23/04/2017 Απόλλων Σμύρνης ΑΕΛ Καλλονής
23/04/2017 Λαμία Πανσερραϊκος
23/04/2017 Τρίκαλα Αιγινιακός
23/04/2017 Xανιά Αναγέννηση Καρδίτσας
23/04/2017 Άρης Αγροτικός Αστέρας
28η Αγωνιστική
30/04/2017 Παναιγιάλειος Σπάρτη
30/04/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Καλλιθέα
30/04/2017 Πανσερραϊκος Άρης
30/04/2017 Αιγινιακός Xανιά
30/04/2017 Αγροτικός Αστέρας Πανθρακικός 3-0
30/04/2017 Κισσαμικός Τρίκαλα
30/04/2017 Αχαρναϊκος Λαμία
30/04/2017 ΟΦΗ Απόλλων Σμύρνης
30/04/2017 ΑΕΛ Καλλονής Panelefsiniakos Elefsinas
29η Αγωνιστική
07/05/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Παναιγιάλειος
07/05/2017 Σπάρτη Αγροτικός Αστέρας
07/05/2017 Τρίκαλα ΑΕΛ Καλλονής
07/05/2017 Λαμία ΟΦΗ
07/05/2017 Απόλλων Σμύρνης Panelefsiniakos Elefsinas
07/05/2017 Άρης Αχαρναϊκος
07/05/2017 Xανιά Κισσαμικός
07/05/2017 Καλλιθέα Αιγινιακός
07/05/2017 Πανθρακικός Πανσερραϊκος 0-3
30η Αγωνιστική
14/05/2017 Αγροτικός Αστέρας Αναγέννηση Καρδίτσας
14/05/2017 ΟΦΗ Άρης
14/05/2017 Αιγινιακός Παναιγιάλειος
14/05/2017 Panelefsiniakos Elefsinas Τρίκαλα
14/05/2017 Λαμία Απόλλων Σμύρνης
14/05/2017 ΑΕΛ Καλλονής Xανιά
14/05/2017 Αχαρναϊκος Πανθρακικός 3-0
14/05/2017 Πανσερραϊκος Σπάρτη
14/05/2017 Κισσαμικός Καλλιθέα
31η Αγωνιστική
21/05/2017 Αιγινιακός Αγροτικός Αστέρας
21/05/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Πανσερραϊκος
21/05/2017 Xανιά Panelefsiniakos Elefsinas
21/05/2017 Άρης Λαμία
21/05/2017 Απόλλων Σμύρνης Τρίκαλα
21/05/2017 Πανθρακικός ΟΦΗ 0-3
21/05/2017 Καλλιθέα ΑΕΛ Καλλονής
21/05/2017 Παναιγιάλειος Κισσαμικός
21/05/2017 Σπάρτη Αχαρναϊκος
32η Αγωνιστική
28/05/2017 Πανσερραϊκος Αιγινιακός
28/05/2017 Λαμία Πανθρακικός 3-0
28/05/2017 Τρίκαλα Xανιά
28/05/2017 Άρης Απόλλων Σμύρνης
28/05/2017 Panelefsiniakos Elefsinas Καλλιθέα
28/05/2017 ΟΦΗ Σπάρτη
28/05/2017 Αχαρναϊκος Αναγέννηση Καρδίτσας
28/05/2017 ΑΕΛ Καλλονής Παναιγιάλειος
28/05/2017 Κισσαμικός Αγροτικός Αστέρας