Επιστροφή στις Ειδήσεις

Αθλήματα

Απόψεις

Πολυμέσα

Εργαλεία

Mηχανοκίνητος Αθλητισμός

αθλητικα νεα φορμουλα 1
αθλητικα νεα wrc
αθλητικα νεα motogp
αθλητικα νεα Αλλοι αγώνες

Ποδόσφαιρο - Football League : Πρόγραμμα, Αποτελέσματα

Ημερομηνία Αγώνας Αποτέλεσμα
1η Αγωνιστική
28/10/2017 Άρης Αιγινιακός 5-0
29/10/2017 Βέροια Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) 0-1
29/10/2017 Σπάρτη Παναιγιάλειος 1-1
29/10/2017 Δόξα Δράμας Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0
29/10/2017 Εργοτέλης Καλλιθέα 0-0
30/10/2017 ΑΟΧ Κισσαμικός Καραϊσκάκης 1-0
30/10/2017 Αχαρναϊκος Απόλλων Λάρισας 1-0
30/10/2017 Παναχαϊκή Τρίκαλα 2-0
30/10/2017 Πανσερραϊκος ΟΦΗ 1-2
2η Αγωνιστική
04/11/2017 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Σπάρτη 0-0
05/11/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας ΟΦΗ 0-0
05/11/2017 Παναιγιάλειος Πανσερραϊκος 3-2
05/11/2017 Αιγινιακός Δόξα Δράμας 0-2
05/11/2017 Καλλιθέα Παναχαϊκή 0-3
05/11/2017 Τρίκαλα Άρης 0-1
05/11/2017 Απόλλων Λάρισας Βέροια 1-3
05/11/2017 Καραϊσκάκης Αχαρναϊκος 1-0
05/11/2017 Εργοτέλης ΑΟΧ Κισσαμικός 1-1
3η Αγωνιστική
11/11/2017 Δόξα Δράμας Τρίκαλα 0-0
12/11/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Παναιγιάλειος 1-0
12/11/2017 ΟΦΗ Αιγινιακός 6-0
12/11/2017 Πανσερραϊκος Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) 3-3
12/11/2017 Παναχαϊκή Εργοτέλης 2-1
12/11/2017 Σπάρτη Απόλλων Λάρισας 2-0
12/11/2017 Άρης Καλλιθέα 2-0
12/11/2017 Βέροια Καραϊσκάκης 0-2
12/11/2017 ΑΟΧ Κισσαμικός Αχαρναϊκος 4-1
4η Αγωνιστική
18/11/2017 Τρίκαλα ΟΦΗ 0-0
19/11/2017 Παναχαϊκή ΑΟΧ Κισσαμικός 0-0
19/11/2017 Εργοτέλης Άρης 2-3
19/11/2017 Καραϊσκάκης Σπάρτη 2-1
19/11/2017 Καλλιθέα Δόξα Δράμας 0-1
19/11/2017 Απόλλων Λάρισας Πανσερραϊκος 3-0
19/11/2017 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0
19/11/2017 Αιγινιακός Παναιγιάλειος 1-1
5η Αγωνιστική
25/11/2017 Πανσερραϊκος Καραϊσκάκης 2-0
25/11/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Απόλλων Λάρισας 2-0
25/11/2017 ΟΦΗ Καλλιθέα 2-1
25/11/2017 Άρης Παναχαϊκή 2-1
26/11/2017 Δόξα Δράμας Εργοτέλης 4-0
26/11/2017 Σπάρτη Αχαρναϊκος 3-0
26/11/2017 Παναιγιάλειος Τρίκαλα 0-1
26/11/2017 Αιγινιακός Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) 2-1
26/11/2017 ΑΟΧ Κισσαμικός Βέροια Αναβλήθηκε
6η Αγωνιστική
02/12/2017 Βέροια Σπάρτη 1-0
03/12/2017 Άρης ΑΟΧ Κισσαμικός 1-0
03/12/2017 Παναχαϊκή Δόξα Δράμας 1-0
03/12/2017 Αχαρναϊκος Πανσερραϊκος 0-3
03/12/2017 Καραϊσκάκης Αναγέννηση Καρδίτσας 3-1
03/12/2017 Απόλλων Λάρισας Αιγινιακός 1-0
04/12/2017 Καλλιθέα Παναιγιάλειος 2-1
04/12/2017 Τρίκαλα Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) 0-0
04/12/2017 Εργοτέλης ΟΦΗ 2-4
7η Αγωνιστική
09/12/2017 ΟΦΗ Παναχαϊκή 1-2
10/12/2017 Δόξα Δράμας Άρης 1-2
10/12/2017 Πανσερραϊκος Βέροια 1-0
10/12/2017 ΑΟΧ Κισσαμικός Σπάρτη 0-2
10/12/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Αχαρναϊκος 3-0
10/12/2017 Παναιγιάλειος Εργοτέλης 1-0
10/12/2017 Αιγινιακός Καραϊσκάκης 2-0
10/12/2017 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Καλλιθέα 1-0
10/12/2017 Τρίκαλα Απόλλων Λάρισας 3-1
8η Αγωνιστική
16/12/2017 Καραϊσκάκης Τρίκαλα 0-1
16/12/2017 Σπάρτη Πανσερραϊκος 1-0
16/12/2017 Δόξα Δράμας ΑΟΧ Κισσαμικός 1-1
17/12/2017 Βέροια Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0
17/12/2017 Αχαρναϊκος Αιγινιακός 0-3
17/12/2017 Εργοτέλης Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) 1-1
17/12/2017 Καλλιθέα Απόλλων Λάρισας 0-1
17/12/2017 Άρης ΟΦΗ 0-0
17/12/2017 Παναχαϊκή Παναιγιάλειος 2-0
9η Αγωνιστική
20/12/2017 Αιγινιακός Βέροια
20/12/2017 Απόλλων Λάρισας Εργοτέλης
20/12/2017 Τρίκαλα Αχαρναϊκος 3-0
20/12/2017 Παναιγιάλειος Άρης
20/12/2017 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Παναχαϊκή
21/12/2017 ΑΟΧ Κισσαμικός Πανσερραϊκος
21/12/2017 Αναγέννηση Καρδίτσας Σπάρτη
21/12/2017 Καλλιθέα Καραϊσκάκης
17/01/2018 ΟΦΗ Δόξα Δράμας
10η Αγωνιστική
07/01/2018 Βέροια Τρίκαλα
07/01/2018 Καραϊσκάκης Εργοτέλης
07/01/2018 Αχαρναϊκος Καλλιθέα 0-3
07/01/2018 Παναχαϊκή Απόλλων Λάρισας
07/01/2018 Σπάρτη Αιγινιακός
07/01/2018 Άρης Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς)
07/01/2018 Δόξα Δράμας Παναιγιάλειος
07/01/2018 Πανσερραϊκος Αναγέννηση Καρδίτσας
07/01/2018 ΟΦΗ ΑΟΧ Κισσαμικός
11η Αγωνιστική
14/01/2018 Απόλλων Λάρισας Άρης
14/01/2018 Εργοτέλης Αχαρναϊκος 3-0
14/01/2018 Καραϊσκάκης Παναχαϊκή
14/01/2018 Καλλιθέα Βέροια
14/01/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Δόξα Δράμας
14/01/2018 Τρίκαλα Σπάρτη
14/01/2018 Αιγινιακός Πανσερραϊκος
14/01/2018 Παναιγιάλειος ΟΦΗ
14/01/2018 ΑΟΧ Κισσαμικός Αναγέννηση Καρδίτσας
12η Αγωνιστική
21/01/2018 Σπάρτη Καλλιθέα
21/01/2018 Αχαρναϊκος Παναχαϊκή 0-3
21/01/2018 Βέροια Εργοτέλης
21/01/2018 Άρης Καραϊσκάκης
21/01/2018 Πανσερραϊκος Τρίκαλα
21/01/2018 Δόξα Δράμας Απόλλων Λάρισας
21/01/2018 ΟΦΗ Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς)
21/01/2018 Αναγέννηση Καρδίτσας Αιγινιακός
21/01/2018 Παναιγιάλειος ΑΟΧ Κισσαμικός
13η Αγωνιστική
28/01/2018 Καραϊσκάκης Δόξα Δράμας
28/01/2018 Αχαρναϊκος Άρης 0-3
28/01/2018 Εργοτέλης Σπάρτη
28/01/2018 Παναχαϊκή Βέροια
28/01/2018 Καλλιθέα Πανσερραϊκος
28/01/2018 Τρίκαλα Αναγέννηση Καρδίτσας
28/01/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Παναιγιάλειος
28/01/2018 ΑΟΧ Κισσαμικός Αιγινιακός
28/01/2018 Απόλλων Λάρισας ΟΦΗ
14η Αγωνιστική
31/01/2018 Πανσερραϊκος Εργοτέλης
31/01/2018 Βέροια Άρης
31/01/2018 Σπάρτη Παναχαϊκή
31/01/2018 Δόξα Δράμας Αχαρναϊκος 3-0
31/01/2018 Αναγέννηση Καρδίτσας Καλλιθέα
31/01/2018 ΟΦΗ Καραϊσκάκης
31/01/2018 Παναιγιάλειος Απόλλων Λάρισας
31/01/2018 Αιγινιακός Τρίκαλα
31/01/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) ΑΟΧ Κισσαμικός
15η Αγωνιστική
04/02/2018 Αχαρναϊκος ΟΦΗ 0-3
04/02/2018 Βέροια Δόξα Δράμας
04/02/2018 Παναχαϊκή Πανσερραϊκος
04/02/2018 Άρης Σπάρτη
04/02/2018 Εργοτέλης Αναγέννηση Καρδίτσας
04/02/2018 Καλλιθέα Αιγινιακός
04/02/2018 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς)
04/02/2018 ΑΟΧ Κισσαμικός Τρίκαλα
04/02/2018 Καραϊσκάκης Παναιγιάλειος
16η Αγωνιστική
11/02/2018 Αναγέννηση Καρδίτσας Παναχαϊκή
11/02/2018 Πανσερραϊκος Άρης
11/02/2018 ΟΦΗ Βέροια
11/02/2018 Σπάρτη Δόξα Δράμας
11/02/2018 Παναιγιάλειος Αχαρναϊκος 3-0
11/02/2018 Αιγινιακός Εργοτέλης
11/02/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Καραϊσκάκης
11/02/2018 Τρίκαλα Καλλιθέα
11/02/2018 Απόλλων Λάρισας ΑΟΧ Κισσαμικός
17η Αγωνιστική
18/02/2018 Δόξα Δράμας Πανσερραϊκος
18/02/2018 Σπάρτη ΟΦΗ
18/02/2018 Άρης Αναγέννηση Καρδίτσας
18/02/2018 Βέροια Παναιγιάλειος
18/02/2018 Παναχαϊκή Αιγινιακός
18/02/2018 Αχαρναϊκος Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) 0-3
18/02/2018 Εργοτέλης Τρίκαλα
18/02/2018 Καραϊσκάκης Απόλλων Λάρισας
18/02/2018 ΑΟΧ Κισσαμικός Καλλιθέα
18η Αγωνιστική
25/02/2018 Αιγινιακός Άρης
25/02/2018 ΟΦΗ Πανσερραϊκος
25/02/2018 Αναγέννηση Καρδίτσας Δόξα Δράμας
25/02/2018 Παναιγιάλειος Σπάρτη
25/02/2018 Καραϊσκάκης ΑΟΧ Κισσαμικός
25/02/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Βέροια
25/02/2018 Απόλλων Λάρισας Αχαρναϊκος 3-0
25/02/2018 Καλλιθέα Εργοτέλης
25/02/2018 Τρίκαλα Παναχαϊκή
19η Αγωνιστική
04/03/2018 Σπάρτη Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς)
04/03/2018 ΟΦΗ Αναγέννηση Καρδίτσας
04/03/2018 Πανσερραϊκος Παναιγιάλειος
04/03/2018 Δόξα Δράμας Αιγινιακός
04/03/2018 Άρης Τρίκαλα
04/03/2018 Βέροια Απόλλων Λάρισας
04/03/2018 Παναχαϊκή Καλλιθέα
04/03/2018 Αχαρναϊκος Καραϊσκάκης 0-3
04/03/2018 ΑΟΧ Κισσαμικός Εργοτέλης
20η Αγωνιστική
07/03/2018 Τρίκαλα Δόξα Δράμας
07/03/2018 Παναιγιάλειος Αναγέννηση Καρδίτσας
07/03/2018 Αιγινιακός ΟΦΗ
07/03/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Πανσερραϊκος
07/03/2018 Απόλλων Λάρισας Σπάρτη
07/03/2018 Καραϊσκάκης Βέροια
07/03/2018 Εργοτέλης Παναχαϊκή
07/03/2018 Καλλιθέα Άρης
07/03/2018 Αχαρναϊκος ΑΟΧ Κισσαμικός 0-3
21η Αγωνιστική
11/03/2018 Δόξα Δράμας Καλλιθέα
11/03/2018 ΑΟΧ Κισσαμικός Παναχαϊκή
11/03/2018 Βέροια Αχαρναϊκος 3-0
11/03/2018 Άρης Εργοτέλης
11/03/2018 Σπάρτη Καραϊσκάκης
11/03/2018 Πανσερραϊκος Απόλλων Λάρισας
11/03/2018 ΟΦΗ Τρίκαλα
11/03/2018 Αναγέννηση Καρδίτσας Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς)
11/03/2018 Παναιγιάλειος Αιγινιακός
22η Αγωνιστική
14/03/2018 Τρίκαλα Παναιγιάλειος
14/03/2018 Καλλιθέα ΟΦΗ
14/03/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Αιγινιακός
14/03/2018 Απόλλων Λάρισας Αναγέννηση Καρδίτσας
14/03/2018 Καραϊσκάκης Πανσερραϊκος
14/03/2018 Βέροια ΑΟΧ Κισσαμικός
14/03/2018 Αχαρναϊκος Σπάρτη 0-3
14/03/2018 Παναχαϊκή Άρης
14/03/2018 Εργοτέλης Δόξα Δράμας
23η Αγωνιστική
24/03/2018 ΟΦΗ Εργοτέλης
24/03/2018 ΑΟΧ Κισσαμικός Άρης
24/03/2018 Σπάρτη Βέροια
24/03/2018 Δόξα Δράμας Παναχαϊκή
24/03/2018 Πανσερραϊκος Αχαρναϊκος 3-0
24/03/2018 Αναγέννηση Καρδίτσας Καραϊσκάκης
24/03/2018 Παναιγιάλειος Καλλιθέα
24/03/2018 Αιγινιακός Απόλλων Λάρισας
24/03/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Τρίκαλα
24η Αγωνιστική
01/04/2018 Αχαρναϊκος Αναγέννηση Καρδίτσας 0-3
01/04/2018 Καλλιθέα Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς)
01/04/2018 Απόλλων Λάρισας Τρίκαλα
01/04/2018 Καραϊσκάκης Αιγινιακός
01/04/2018 Βέροια Πανσερραϊκος
01/04/2018 Εργοτέλης Παναιγιάλειος
01/04/2018 Παναχαϊκή ΟΦΗ
01/04/2018 Άρης Δόξα Δράμας
01/04/2018 Σπάρτη ΑΟΧ Κισσαμικός
25η Αγωνιστική
04/04/2018 ΑΟΧ Κισσαμικός Δόξα Δράμας
04/04/2018 Πανσερραϊκος Σπάρτη
04/04/2018 ΟΦΗ Άρης
04/04/2018 Αναγέννηση Καρδίτσας Βέροια
04/04/2018 Παναιγιάλειος Παναχαϊκή
04/04/2018 Αιγινιακός Αχαρναϊκος 3-0
04/04/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Εργοτέλης
04/04/2018 Τρίκαλα Καραϊσκάκης
04/04/2018 Απόλλων Λάρισας Καλλιθέα
26η Αγωνιστική
15/04/2018 Παναχαϊκή Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς)
15/04/2018 Καραϊσκάκης Καλλιθέα
15/04/2018 Αχαρναϊκος Τρίκαλα 0-3
15/04/2018 Εργοτέλης Απόλλων Λάρισας
15/04/2018 Βέροια Αιγινιακός
15/04/2018 Πανσερραϊκος ΑΟΧ Κισσαμικός
15/04/2018 Άρης Παναιγιάλειος
15/04/2018 Δόξα Δράμας ΟΦΗ
15/04/2018 Σπάρτη Αναγέννηση Καρδίτσας
27η Αγωνιστική
22/04/2018 ΑΟΧ Κισσαμικός ΟΦΗ
22/04/2018 Αναγέννηση Καρδίτσας Πανσερραϊκος
22/04/2018 Παναιγιάλειος Δόξα Δράμας
22/04/2018 Αιγινιακός Σπάρτη
22/04/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Άρης
22/04/2018 Τρίκαλα Βέροια
22/04/2018 Απόλλων Λάρισας Παναχαϊκή
22/04/2018 Καλλιθέα Αχαρναϊκος 3-0
22/04/2018 Εργοτέλης Καραϊσκάκης
28η Αγωνιστική
25/04/2018 Αχαρναϊκος Εργοτέλης 0-3
25/04/2018 Παναχαϊκή Καραϊσκάκης
25/04/2018 Βέροια Καλλιθέα
25/04/2018 Άρης Απόλλων Λάρισας
25/04/2018 Σπάρτη Τρίκαλα
25/04/2018 Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΟΧ Κισσαμικός
25/04/2018 Δόξα Δράμας Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς)
25/04/2018 ΟΦΗ Παναιγιάλειος
25/04/2018 Πανσερραϊκος Αιγινιακός
29η Αγωνιστική
29/04/2018 ΑΟΧ Κισσαμικός Παναιγιάλειος
29/04/2018 Αιγινιακός Αναγέννηση Καρδίτσας
29/04/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) ΟΦΗ
29/04/2018 Απόλλων Λάρισας Δόξα Δράμας
29/04/2018 Καλλιθέα Σπάρτη
29/04/2018 Καραϊσκάκης Άρης
29/04/2018 Εργοτέλης Βέροια
29/04/2018 Παναχαϊκή Αχαρναϊκος 3-0
29/04/2018 Τρίκαλα Πανσερραϊκος
30η Αγωνιστική
06/05/2018 Δόξα Δράμας Καραϊσκάκης
06/05/2018 Βέροια Παναχαϊκή
06/05/2018 Άρης Αχαρναϊκος 3-0
06/05/2018 Σπάρτη Εργοτέλης
06/05/2018 Πανσερραϊκος Καλλιθέα
06/05/2018 Αιγινιακός ΑΟΧ Κισσαμικός
06/05/2018 ΟΦΗ Απόλλων Λάρισας
06/05/2018 Παναιγιάλειος Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς)
06/05/2018 Αναγέννηση Καρδίτσας Τρίκαλα
31η Αγωνιστική
09/05/2018 ΑΟΧ Κισσαμικός Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς)
09/05/2018 Τρίκαλα Αιγινιακός
09/05/2018 Απόλλων Λάρισας Παναιγιάλειος
09/05/2018 Καραϊσκάκης ΟΦΗ
09/05/2018 Εργοτέλης Πανσερραϊκος
09/05/2018 Αχαρναϊκος Δόξα Δράμας 0-3
09/05/2018 Παναχαϊκή Σπάρτη
09/05/2018 Άρης Βέροια
09/05/2018 Καλλιθέα Αναγέννηση Καρδίτσας
32η Αγωνιστική
13/05/2018 ΟΦΗ Αχαρναϊκος 3-0
13/05/2018 Σπάρτη Άρης
13/05/2018 Δόξα Δράμας Βέροια
13/05/2018 Πανσερραϊκος Παναχαϊκή
13/05/2018 Αναγέννηση Καρδίτσας Εργοτέλης
13/05/2018 Αιγινιακός Καλλιθέα
13/05/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Απόλλων Λάρισας
13/05/2018 Τρίκαλα ΑΟΧ Κισσαμικός
13/05/2018 Παναιγιάλειος Καραϊσκάκης
33η Αγωνιστική
20/05/2018 Παναχαϊκή Αναγέννηση Καρδίτσας
20/05/2018 Δόξα Δράμας Σπάρτη
20/05/2018 Άρης Πανσερραϊκος
20/05/2018 Βέροια ΟΦΗ
20/05/2018 Αχαρναϊκος Παναιγιάλειος 0-3
20/05/2018 Εργοτέλης Αιγινιακός
20/05/2018 Καραϊσκάκης Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς)
20/05/2018 Καλλιθέα Τρίκαλα
20/05/2018 ΑΟΧ Κισσαμικός Απόλλων Λάρισας
34η Αγωνιστική
27/05/2018 Καλλιθέα ΑΟΧ Κισσαμικός
27/05/2018 Απόλλων Λάρισας Καραϊσκάκης
27/05/2018 Τρίκαλα Εργοτέλης
27/05/2018 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) Αχαρναϊκος 3-0
27/05/2018 Αιγινιακός Παναχαϊκή
27/05/2018 Παναιγιάλειος Βέροια
27/05/2018 Αναγέννηση Καρδίτσας Άρης
27/05/2018 ΟΦΗ Σπάρτη
27/05/2018 Πανσερραϊκος Δόξα Δράμας