• Ειδήσεις

ΠΑΟ... χωρίς Λέτο στην Τρίπολη για τον Αστέρα

Σούπερ Λίγκα17/02/2017 17:37

ΠΑΟ... χωρίς Λέτο στην Τρίπολη για τον Αστέρα - Σούπερ Λίγκα

Ο Σεμπαστιάν Λέτο δε συμπεριλήφθηκε τελικά στην αποστολή του Παναθηναϊκού για το εκτός έδρας ματς με τον Αστέρα Τρίπολης το Σάββατο. Εκτός έμειναν επίσης ο τιμωρημένος, Λούκα Βιγιαφάνιες και ο τραυματίας, Ράσμους Τελάντερ.

Την απόκτηση του Μόλινς ανακοίνωσε ο Παναθηναϊκός

Σούπερ Λίγκα08/02/2017 18:59

Την απόκτηση του Μόλινς ανακοίνωσε ο Παναθηναϊκός - Σούπερ Λίγκα

Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός ανακοίνωσε την απόκτηση του Σουηδού επιθετικού Γκιγέρμο Μόλινς. Το συμβόλαιο που υπέγραψε ο Σουηδός επιθετικός έχει διάρκεια 1,5 χρόνο.

Τέλος ο Κρίστοφερ Σάμπα από τον Παναθηναϊκό

Σούπερ Λίγκα20/01/2017 19:13

Τέλος ο Κρίστοφερ Σάμπα από τον Παναθηναϊκό - Σούπερ Λίγκα

Παρελθόν από τον Παναθηναϊκό αποτελεί ο Κρίστοφερ Σάμπα, ο οποίος έλυσε την Παρασκευή κοινή συναινέσει το συμβόλαιό του με την «πράσινη» ΠΑΕ.

Ο Μπεργκ καθάρισε για τον Παναθηναϊκό, 2-1 τον Πλατανιά

Σούπερ Λίγκα19/01/2017 21:34

Ο Μπεργκ καθάρισε για τον Παναθηναϊκό, 2-1 τον Πλατανιά - Σούπερ Λίγκα

Επιστροφή στις νίκες για τον Παναθηναϊκό μετά την ισοπαλία στο ντέρμπι με την ΑΕΚ, την περασμένη Κυριακή. Με δύο γκολ του Μπεργκ στο 26ο (πέναλτι) και 29ο λεπτό, οι «πράσινοι» νίκησαν στο «Απόστολος Νικολαΐδης» τον Πλατανιά με 2-1 (37΄ Γιακουμάκης), στον αγώνα με τον οποίο ολοκληρώθηκε η 16η ημέρα του πρωταθλήματος.

Βιγιαφάνιες: Θέλω να αγωνιστώ στην εθνική Ελλάδος

Σούπερ Λίγκα14/01/2017 14:22

Βιγιαφάνιες: Θέλω να αγωνιστώ στην εθνική Ελλάδος - Σούπερ Λίγκα

Ο Λούκας Βιγιαφάνιες θέλει να φορέσει τη φανέλα της εθνικής Ελλάδας. Ο Αργεντινός μέσος του Παναθηναϊκού θέλει να αποκτήσει την ελληνική υπηκοότητα και να φορέσει το εθνόσημο χαροποιώντας και τον Έλληνα παππού του.

Άσπρη... νύχτα με τον Λέτο να λυτρώνει τον ΠΑΟ στο 83'

Σούπερ Λίγκα09/01/2017 21:35

Άσπρη... νύχτα με τον Λέτο να λυτρώνει τον ΠΑΟ στο 83' - Σούπερ Λίγκα

Ο Σεμπαστιάν Λέτο ήταν ο... Άη Βασίλης με τα πράσινα για τον Παναθηναϊκό, αφού με δική του κεφαλιά στο 83ο λεπτό έκαμψε τη σθεναρή έως εκείνο το σημείο αντίσταση της Κέρκυρας, σημείωσε το μοναδικό τέρμα της συνάντησης και επέτρεψε στο «τριφύλλι» να επιστρέψει στις επιτυχίες, μετά την ήττα από τον Πλατανιά και την ισοπαλία στη Λάρισα.

Πέφτει η αυλαία της αγωνιστικής με το Παναθηναϊκός - Κέρκυρα

Σούπερ Λίγκα09/01/2017 11:00

Πέφτει η αυλαία της αγωνιστικής με το Παναθηναϊκός - Κέρκυρα - Σούπερ Λίγκα

Επιστροφή στις νίκες αναζητά ο Παναθηναϊκός, που υποδέχεται σήμερα, Δευτέρα, την Κέρκυρα (19:30, Novasports 1) στον αγώνα με τον οποίο ολοκληρώνει η εξ αναβολής δεύτερη αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ.

Με το... αριστερό ο ΠΑΟ, ήττα με 1-0 από τον Πλατανιά

Σούπερ Λίγκα05/01/2017 21:41

Με το... αριστερό ο ΠΑΟ, ήττα με 1-0 από τον Πλατανιά - Σούπερ Λίγκα

Με τον χειρότερο τρόπο μπήκε ο Παναθηναϊκός στη νέα χρονιά! Οι Πράσινοι γνώρισαν την ήττα με 1-0 από τον Πλατανιά στα Χανιά, με γκολ του Μπανανά στο 74ο λεπτό, στην αναμέτρηση με την οποία ολοκληρώθηκε η εξ αναβολής πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος.