Επιστροφή στις Ειδήσεις

Αθλήματα

Απόψεις

Πολυμέσα

Εργαλεία

Mηχανοκίνητος Αθλητισμός

αθλητικα νεα φορμουλα 1
αθλητικα νεα wrc
αθλητικα νεα motogp
αθλητικα νεα Αλλοι αγώνες

Αποτελέσματα CEV Cup - Βόλεϊ

Επιλέξτε αγωνιστική
1 2
Ημερομηνία Αγώνας Αποτέλεσμα
1η Αγωνιστική
16/11/2010 Οστράβα Λοκομοτίβ Χάρκιβ 0 - 3
16/11/2010 Μακάμπι Τελ Αβίβ Ζιράτ Αγκυρας 1 - 3
16/11/2010 Ανόρθωση Βόλεϊ Αμρισβίλ 3 - 2
16/11/2010 Πουατιέ Βοϊβοντίνα 2 - 3
17/11/2010 Ρεζόβια Καποσβάρι Ρουπλάντα 3 - 0
17/11/2010 Σαν Ουλού Ζάκσα Κεντζιέρζιν-Κόζλε 0 - 3
17/11/2010 Σαλονίτ Ανχόβο Κανάλ Ντιναμό Βουκουρεστίου 3 - 2
17/11/2010 Βερολίνο Κονστάντζα 3 - 0
17/11/2010 Τοπβόλεϊ Πρεκούρα Αντβερπεν Εβίβο Ντιούρεν 3 - 2
17/11/2010 Κάζα Μοντένα Μλάντοστ Ζάγκρεμπ 3 - 0
17/11/2010 Γιούφονι Ασε-Λένικ Λοζάνη 3 - 0
18/11/2010 Κάκαν Αραγκο Ντε Σέτε 1 - 3
18/11/2010 Ραϊζιόν Λοϊμού Γκρόνινγκεν 1 - 3
18/11/2010 Σέλβερ Ταλίν Αρης 3 - 0
18/11/2010 Χοτβόλεϊς Βιέννα Κάλο-Μεχ Κετσμεκέτ -
18/11/2010 Ουνικάχα Αλμέρια ΓΣ Λαμίας 3 - 1
07/12/2010 Λοκομοτίβ Χάρκιβ Αραγκο Ντε Σέτε 3 - 1
07/12/2010 Ντιναμό Βουκουρεστίου Εβίβο Ντιούρεν 3 - 2
07/12/2010 Ρεζόβια Βερολίνο 3 - 2
07/12/2010 Ζάκσα Κεντζιέρζιν-Κόζλε Αρης 3 - 0
07/12/2010 Χοτβόλεϊς Βιέννα Ζιράτ Αγκυρας 1 - 3
07/12/2010 Ουνικάχα Αλμέρια Γκρόνινγκεν 3 - 2
08/12/2010 Γιούφονι Ασε-Λένικ Πουατιέ 3 - 0
09/12/2010 Κάζα Μοντένα Βόλεϊ Αμρισβίλ 3 - 1
2η Αγωνιστική
23/11/2010 Αρης Σέλβερ Ταλίν 4 - 2
23/11/2010 Βόλεϊ Αμρισβίλ Ανόρθωση 4 - 2
24/11/2010 Λοκομοτίβ Χάρκιβ Οστράβα 3 - 0
24/11/2010 Βοϊβοντίνα Πουατιέ 1 - 3
24/11/2010 Ζάκσα Κεντζιέρζιν-Κόζλε Σαν Ουλού 3 - 1
24/11/2010 Μλάντοστ Ζάγκρεμπ Κάζα Μοντένα 0 - 3
24/11/2010 Ζιράτ Αγκυρας Μακάμπι Τελ Αβίβ 3 - 0
24/11/2010 Εβίβο Ντιούρεν Τοπβόλεϊ Πρεκούρα Αντβερπεν 3 - 2
24/11/2010 Λοζάνη Γιούφονι Ασε-Λένικ 0 - 3
24/11/2010 Αραγκο Ντε Σέτε Κάκαν 3 - 0
24/11/2010 Κονστάντζα Βερολίνο 0 - 3
25/11/2010 Ντιναμό Βουκουρεστίου Σαλονίτ Ανχόβο Κανάλ 4 - 0
25/11/2010 Κάλο-Μεχ Κετσμεκέτ Χοτβόλεϊς Βιέννα 0 - 3
25/11/2010 Καποσβάρι Ρουπλάντα Ρεζόβια 1 - 3
25/11/2010 Γκρόνινγκεν Ραϊζιόν Λοϊμού 3 - 2
25/11/2010 ΓΣ Λαμίας Ουνικάχα Αλμέρια 3 - 2
14/12/2010 Εβίβο Ντιούρεν Ντιναμό Βουκουρεστίου 4 - 0
14/12/2010 Γκρόνινγκεν Ουνικάχα Αλμέρια 2 - 3
14/12/2010 Αρης Ζάκσα Κεντζιέρζιν-Κόζλε 2 - 3
14/12/2010 Πουατιέ Γιούφονι Ασε-Λένικ 0 - 3
15/12/2010 Βόλεϊ Αμρισβίλ Κάζα Μοντένα 0 - 3
15/12/2010 Ζιράτ Αγκυρας Χοτβόλεϊς Βιέννα 3 - 0
15/12/2010 Βερολίνο Ρεζόβια 1 - 3
15/12/2010 Αραγκο Ντε Σέτε Λοκομοτίβ Χάρκιβ 3 - 2